داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

16

رئال مادرید به دنبال ماهیگیری در لاماسیا

خوان میراندا
Xبستن
...
خوان میراندا
کد خبر : 75974  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
رئال مادرید پس از سال ها به خرید ستارگان لاماسیا فکر میکند

اختصاصی بارسا نیوز - یک قرارداد نانوشته بین دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید وجود دارد که آنها اقدام به خرید بازیکنان جوان یکدیگر نمیکنند . با این حال به نظر میرسد رئال مادرید آماده نقض این قرارداد است .

 

در واقع در این فصل استعداد یاب های رئال مادرید و حتی داوید فرناندز که هماهنگ کننده فوتبال جوانان رئال مادرید است در سیوداد اسپورتیووا اقدام به تماشای بازیکنان کرده اند . بازیکنان زیادی در بارسلونا هستند که رئال مادرید به آنها علاقه دارد .

 

آنها به سرجیو گومز که اخیرا به دورتموند پیوست , خوان میراندا از زمانی که در بتیس بود و اوریول بوسکتس که قراردادش در ژوئن به پایان میرسد و میتواند به صورت رایگان تیم را ترک کند علاقه مند بودند .

 

نمایندگان رئال مادرید گاهی با اطرافیان بازیکنان تماس میگیرند و گاهی اوقات به سراغ نمایندگان آنها نمیروند . برای اولین بار آنها از وضعیت این پسران اطلاع دارند . با این حال موندو دپورتیوو میگوید پاسخ هر 3 به رئال مادرید منفی بوده است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر