داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
7

دنیس و آلنا ، قربانیان بزرگ کوتینیو ! (جدول)

فیلیپه کوتینیو - Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 75983  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
دنیس سوارز و آلنا پیدا نیستند

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، ورود فیلیپه کوتینیو به بارسلونا باعث شده تا به بازیکنان جوان بارسلونا فرصتی برای بازی نرسد که ورود کوتینیو در کنار جنبه های مثبت، جنبه های منفی نیز داشته است.

 

هماهنگی کوتینیو با مسی و سوارز در تشکیل مثلث تهاجمی و کیفیت هایی که او از جمله با قدرت شوتزنی به تیم به ارمغان اورده در عین حال دارای نکته ای منفی نیز است چون دو بازیکن جوان بارسلونا از ورود او صدمه دیده اند.

 

دنیس سوارز

 

بدون شک بزرگ ترین قربانی پس از ژانویه دنیس سوارز است که پس از بازی مقابل اسپانیول در 17 ژانویه حتی 1 دقیقه را نیز در تیم بازی نکرده به صورتی که در 3 بازی حتی به لیست تیم نیز فراخوانده نشده است.

 

 

دنیس طبق جدول بالا پس از بازی رفت مقابل اسپانیول در جام حذفی تنها مقابل والنسیا در رفت کوپا دل ری و اسپانیول در لالیگا به لیست تیم دعوت شد که نتوانست بازی کند.

 

به صورت کلی با دعوت نشدن یا نیمکت نشینی کامل، دنیس در 7 بازی اخیر بارسلونا حتی یک دقیقه نیز بازی نکرده است ولی باوجود این وضعیت، این بازیکن جوان همچنان با تمام تلاش به دنبال به دست اوردن حس اعتماد ارنستو والورده می باشد چون چندین پیشنهاد زمستانی را برای بقا در بارسلونا رد کرد.

 

کارلس آلنا

 

آلنا نیز تحت تاثیر ورود کوتینیو قرار گرفته به صورتی که هافبک آینده دار بارسلونا که این فصل را در تیم دوم با شرکت در تمرینات تیم اصلی حضور داشت پس از دیدار 17 ژانویه مقابل اسپانیول در جام حذفی و 59 دقیقه بازی فقط مقابل بتیس به لیست تیم دعوت شد و از ان به بعد دیگر در برنامه تیم اصلی حضور ندارد

 

طبق جدول بالا آلنا پس از بازی مقابل اسپانیول و دعوت شدن برای بازی با بتیس دیگر توسط والورده به لیست تیم فراخوانده نشد.

 

آلنا که تاکنون8 گل و 3 پاس گل در تیم دوم به نام خود ثبت کرده 2.128 دقیقه در لالیگا 1و2و3 بازی کرده که تصمیم باشگاه جهت اضافه کردن او به تیم اصلی از فصل آینده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
تورج
تورج (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۲۴ ۱۰
حضور کوتینیو به دنیس سوارز ضربه نزده بلکه وجود بازیکنی کند و بی مصرفی مثل گومز به دنیس ضربه زده. بدون هیچ شکی تو تیمی که همزمان کوتینیو و دنیس رو داره هر مربی ای هم که باشه اولویت اولش بازی دادن به کوتینیو هستش که در کلاس جهانی بازی میکنه. ولی نکته قابل تامل و عجیب ترجیح داده شدن گومز به دنیس هستش که با هیچ منطقی قابل هضم نیست. بازیکنی که هر موقع در ترکیب تیم بارسا بوده کمترین نمره رو گرفته حالا سوای نمره، به هیچ عنوان به تیم کمک نمیکنه و هم در تصمیم گیری کند هستش و هم در حرکاتی که با توپ انجام میده. بالای 95 درصد پاس هاش رو به عقبه و بدتر از اون در توپ گیری هم ضعیف عمل میکنه یا کاملا مغلوب بازیکن حریف میشه یا با انجام خطاهای بی مورد سرعت بازی تیم رو میگیره و بازیکنان حریف هم با گرفتن خطا به هدف اصلی خودشون یعنی آرام کردن بازی در مقابل بارسایی که دائما در حال حمله ست، میرسن. گومز به هیچ عنوان در حد بارسا نیست و حضورش علاوه بر اینکه به تیم ضربه میزنه بلکه باعث میشه که بازیکنان مستعدی مثل دنیس و آلنا هم از حضورش ضربه بخورن.
مسی+کوتی+بارسا=حس زیبایی که همیشه دارم
مسی+کوتی+بارسا=حس زیبایی که همیشه دارم (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۲ ۰
دقیقا گومز ضربه زده نه کوتیتیو که هم ستاره هست هم این همه پول بابتش دادیم
آخرین نظرات مطالب دیگر