داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

اومتیتی بیشتر از پیشنهاد منچستریونایتد از بارسلونا دستمزد می خواهد

ساموئل اومتیتی - Samuel Umtiti
Xبستن
...
ساموئل اومتیتی
کد خبر : 75999  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
تمدید قرارداد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسلونا که درحال مذاکره برای تمدید قرارداد خود با بارسلونا است دستمزد پیشنهادی منچستر یونایتد را از بارسلونا درخواست کرده است.

 

در مذاکرات برای بستن قرارداد به مدت 5 فصل در اواسط فصل آینده که پس از دو فصل و نیم حضور ساموئل در بارسلونا خواهد بود، ساموئل ضمن افزایش بند آزاد سازی 60 میلیون یورویی فعلی خود دستمزد بیشتری را نیز از باشگاه دریافت خواهد کرد.

 

پس از پیشنهاد دستمزد 5.6 میلیون یورویی از سوی منچستر یونایتد هم اکنون ساموئل اومتیتی در مذاکره برای تمدید با بارسلونا قصد دریافت دستمزدی کمتر از این مبلغ را ندارد که رقمی بسیار بیشتر از دستمزد فعلی او می باشد و درخواست نمایندگان ساموئل 6 میلیون یورو است.

 

اگرچه که بارسلونا اولین گام ها را برای تمدید برداشته اما عجله ای برای تمدید وجود ندارد چون ساموئل برای تمدید مشتاق است و موضوع اصلی روی توافق برای پرداخت دستمزد درخواستی اومتیتی است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
7 کوتینیو 7
7 کوتینیو 7 (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۲۱ ۱
دلم برا پویول تنگ شده
7 کوتینیو 7
7 کوتینیو 7 (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۱۷ ۲
من پویولو میخوام
آخرین نظرات مطالب دیگر