داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
0

بارسلونا آماده شنیدن پیشنهادات برای گومز

آندره گومز -  André Gomes
Xبستن
...
آندره گومز
کد خبر : 76002  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
آندره گومز نتوانسته از فرصت های خود استفاده کند !

اختصاصی بارسا نیوز - در تابستان ممکن است آینده جدیدی در انتظار گومر باشد.

 

طبق گزارش as ، باشگاه بارسلونا میخواهد به پیشنهاد هایی که در بازار تابستانی پیش رو برای آندره گومز می آید گوش دهد و آن ها را بررسی کند. آندره گومز در زمان مربیگری لوئیز انریکه عملکرد ضعیفی داشت و نتوانست از فرصت های خود به خوبی استفاده کند حالا با ورود ارنستو والورده نیز شرایط برای گومز تغییر نکرده و این هافبک پرتقالی با وجود فرصت های زیادی برای خود نمایی هنوز عملکرد قابل قبولی نداشته است. بارسلونا در 2 تابستان گذشته وی را با مبلغ 35 میلیون یورو جذب کرد.

 

در تابستان گذشته گومز از باشگاه های چون یوونتوس و منچستر یونایتد پیشنهاد هایی دریافت کرده بود اما والورده با توجه به شرایط سنی گومز ترجیح داد که به وی اعتماد کند اما حالا به نظر میرسد که داستان تغییر کرده است. بارسلونا در تابستان وضعیت خروج گومز را بررسی خواهد کرد.

 

گومز بعد از نمایش بسیار ضعیف در مقابل والنسیا توسط والورده از لیست تیم برای دیدار مقابل ختافه خط خورد البته برخی عنوان کرده اند که او در دیدار مقابل ایبار به ترکیب تیم اضافه میشود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فراتر از یک باشگاه
فراتر از یک باشگاه (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۴۷ ۲
بزن دست قشنگه رو
علی
علی (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۲۷ ۲
ولی هنوز من تعجب میکنم این گومز چرا این همه خره یا بنظرم زمانی که از والنسیا خریدیم چوب کردن تو استینش که اونجا رفتی برین توی تیم
 مهبد
مهبد (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۱۵ ۲۳
یعنی والورده چی تو این دید که اینقد بهش فرصت دادو ما نفهمیدیم،دنیس بیشتر شایسته ای فرصتا بود،کلا به نظرم تابستون گومزو دنیس برن به نفع خودشونه راکیتیچم بفروشن به نفع باشگاهه،تیاگو و آرتورو بگیرن تیم زنده میشه
علی
علی (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۲۶ ۶
حتما دیبروین و اریکسن و مارکو وراتی روهم بخرن اصلا فکر میکنم راکی رو مفت بدیم بره مسی هم قرداد شو فسخ کنه اصلا لازمش نداریم اخه تو که دم از فوتبال میزنی این ورزشو فقط گل زدن و بردن رو میبینی داش من راکی بعد مسی تاثیر گذار ترین بازیکن تاک تیکی تیم اخه چطور میگی بفروشیم ش همین خود شماها بودید میگفتید کوتی بیاد هیچی نمیخایم الان چطور تیاگو......بایرن هم الان اماده فروش یه همچین هافبکی هستش
پادشاه لش
پادشاه لش (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۲۵ ۳
با اینکه حمایتش کردم همیشه...ولی دیگه بنظرم اگه تا الان نتونسته بدرخشه؛پس دیگه نخواهد درخشید!
به سودِ خودش و باشگاه هست اگر به فروش برسه...امیدوارم موفق باشه و کیفیتی که تو والنسیا داشت رو به دست بیاره؛بدونِ شک زمانی که توی والنسیا بود؛معرکه بود.
احسان بلوگرانا
احسان بلوگرانا (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۳ ۷
اقای لش شما بودی که سه چهار روز پیش در پاسخ به نظر من که گفته بودم گومز فرصتاشو استفاده کرده و باید بفروش برسه و دیگه زمانی ک بهش دادن رو استفاده نکرده تو وو من و خیلی از بچه ها وایسادی و گفتی چرا حرف مفت میزنی .چی شز نظرت تغییر کرد صراحتا اعلام کردی که اره باید بره دیگه بسشه ؟ میدونی چرا ؟ چون بازیا رو سرسری و با تعصب کورکورانه میبینی که سریعا نظرت تو پنج روز تغییر میکنه . شما بودی ک چند روز پیش گفتی نهههه این جای پیشرفت داره و خوب میشه و داره پیشرفت میکنه . در صورتی ک اونجا هم جوالتو دادم . کل تماشاگرا و طرفدارای کل جهان و کارشناسا میگن این بدرد سیستم بارسا نمیخوره و .... شما میگفتی ک نههه . الانم که اینجوری گفتی . جیگریا جیگر .
7 کوتینیو 7
7 کوتینیو 7 (چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶)
۲۲ ۲
کاشکی میشد الان ردش میکردیم بره
کاتالان (6)
کاتالان (6) (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۱۸ ۰
با توجه به عملکرد فوق ضعیفش به نفع خودشه که از باشگاه بره وگرنه عاقبتش مثل توران میشه .بهتره اگه فرصتی هست باید به دنیس داده بشه تا گومز
ری را
ری را (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۸ ۳
وا چرا هرچی لایک‌ میکنم نمیشه؟؟؟
آخرین نظرات مطالب دیگر