داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

پرواز نمایندگان بارسلونا به برزیل برای آرتور !

آرتور هنریکه - Arthur Henrique
Xبستن
...
آرتور هنریکه
کد خبر : 76024  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
در انتظار نشست نهایی

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، هیاتی از باشگاه بارسلونا در هفته آینده در پورتو آلگره برزیل با نمایندگان باشگاه گرمیو به مذاکره جهت جذب آرتور هنریکه خواهد پرداخت.

 

پس از اخبار منتشر شده درخصوص توافق شخصی بارسلونا با آرتور هنریکه جهت منتظر ماندن برای بارسلونا تا ژانویه 2019، اسپورت خبر از نشست هفته آینده نمایندگان بارسلونا با حضور یک مدیر در کنار آندره کوری نماینده باشگاه در آمریکای جنوبی با باشگاه گرمیو داده است.

 

طبق گزارش منبع برزیلی UOL Esporte، باشگاه بارسلونا تاکنون دو مذاکره با باشگاه گرمیو برای رسیدن به توافق تشکیل داده است که در سومین مذاکره که در هفته آینده برگزار خواهد شد انتظار می رود که جزئیات باقی مانده برای توافق حل و فصل گردد. باشگاه گرمیو نیز تمایل دارد تا با توجه به مشتریان بزرگ اروپاییف سرنوشت ارتور قبل از آغاز فصل جدید برزیل مشخص گردد.

 

طبق گزارش، بارسلونا و گرمیو در جلسه قبلی توافق کرده اند که آرتور تا انتهای سال 2018 یعنی تا انتهای فصل پیش رو در گرمیو باقی بماند اما بارسلونا قصد دارد تا آرتور را پس از انتقال قرضی یک ساله در گرمیو به مدت یک فصل دیگر نیز به یکی از باشگاه های اروپایی قرض دهد تا با شرایط فوتبال در اروپا آشنا شود.

 

در شرایطی که آرتور تا 2021 با بند آزاد سازی 50 میلیون یورویی با باشگاه گرمیو قرارداد دارد اما این باشگاه برزیلی تنها 60 درصد از این مبلغ را می تواند دریافت کند که 40 درصد مابقی به صورت دو سهم 20 درصدی در اختیار آرتور و سلسو ریکو تاجر و سرمایه گذار برزیلی است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ری را
ری را (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۳۵ ۲
پیشاپیش خرید آرتور مبارک بارسائیهای عزیز
محمد آندرس مسی
محمد آندرس مسی (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۲۵ ۱
اینقدر دست دست نکنید کارو تموم کنید دیگه
دون آندرس اینیستا
دون آندرس اینیستا (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۲۳ ۳
با اومدن آرتور میشه گفت جانشین ژاوی رو گرفتیم اما اون وقت جا برای النا یکم تنگ میشه اما خوب اون هنوز نوزده سالشه و هنوز خیلی جا داره ولی اگر واقعا آرتور و گریزمان بخوان سال دیگه بیان تیم دوباره شلوغ میشه و چیدن ترکیب و راضی نگه داشتن همه کار سختی میشه احتمالا گومز و دنیس فروخته بشن
محمد آندرس مسی
محمد آندرس مسی (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۲۰ ۱
تا دو سال دیگه آلنا می تونه خودشو نشون بده اون موقع احتمالا کاپی یا نیست یا خیلی کم بازی می کنه همین طور راکیتیچ به نظرم تو بارسای فعلی والورده هر کس به اندازه ی کافی می تونه خودشو نشون بده
کوتینیو _ مسی _ دمبله
کوتینیو _ مسی _ دمبله (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۱۰ ۵
سلام دوستان .به نظر من تنها قطعه ی پازل بارسا بازیکنی مشابه با ژاوی هست ....من خودم خرید اریکسون رو به گریزمن ترجیح میدم ....ولی با خرید کوتینیو و آرتور در آینده دیگه نیازی به اریکسون نداریم و نیاز به بازبکنی مثل تیاگو و یا همین وراتی داریم ....درسته به ما نارو زد سال قبل ولی قبول کنید بازیکن خوبیه و دیشب هم از خوبای تیمش بود .... من نمیدونم دوستان چه انتظاری از وراتی دارن ...یادتون باشه همه نمیتونن مسی و همه کاره باشن که وراتی هم بخواد در حد مسی باشه ...من واسه سال بعد ترجیح میدم به جای خرید گریزمان بازیکنی که بتونه سمت چپ بازی کنه خریداری بشه ...البته بازی کردن تو تیمای بارسا رعال کاری هر بازیکنی نیست ...خیلیا اومدن و زود رفتن ... اما در کل من تیاگو ..فکیر ...وراتی رو ترجیح میدم که یکیشون خریداری بشه
مسی قاتل
مسی قاتل (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۱۲ ۳
ارتور از وراتی بهتره .جا برای النا هم هست اگه از شر دنیس و استاد گومز راحت شیم
مسی قاتل
مسی قاتل (پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶)
۹ ۱
سبک بازیش شبیه ژاوی ولی هم سرعت بهتری داره و هم قدرت بدنی بالاتری داره ولی خوب این کجا و سلطان ژاوی کجا
آخرین نظرات مطالب دیگر