داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
2

راکیتیچ : هر کجا که والورده بخواهد بازی میکنم !

ایوان راکیتیچ - Ivan Rakitic
Xبستن
...
ایوان راکیتیچ
کد خبر : 76120  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
مهم کسب پیروزی بود !

اختصاصی بارسا نیوز - تیم ایبار عملکرد فوق العاده ای داشت .


 
طبق گزارش as ، شاگردان ارنستو والورده در دیدار خارج از خانه مقابل ایبار موفق شدند با 2 گل به پیروزی برسند. در طول بازی تیم ایبار بار ها خط دفاعی بارسلونا را آزار داد با توجه به شرایط بازی بارسلونا در یک دیدار سخت موفق شد به پیروزی برسد. حالا تمرکز بارسلونا پوشان روی بازی با چلسی است.


 
در ادامه صحبت های راکیتیچ را دنبال میکنیم.


 
" دیدار امروز مقابل ایبار خیلی سخت بود چرا که تیم حریف خیلی هوشمندانه بازی کرد و از همان ابتدا پرس سنگین و شدیدی را به وجود آورده بود. این مسئله با بارانی بودن زمین چمن مسابقه کار رو برای ما سخت تر کرده بود.


 
 آرزوی من موفقیت تیمم است و هر پستی که سرمربی تیم بخواهد من حاضر در آن پست انجام وظیفه کنم. ما در روز سه شنبه یک دیدار سخت و سر نوشت ساز در مقابل چلسی داریم ! این پیروزی صدر نشینی ما را محکم میکند و به ما برای بازی بعدی روحیه زیادی داد " .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
رضا
رضا (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۲۰ ۵۸
من قبلا با نام کاربری آنتی مادریستا اکانت داشتم...یه سریا که بهم میگن شخصیتت فلان و ادب و تربیت نداری و زغالی و آفتاب پرستی وهزارتا انگ دیگه...به چشم دیدم نصفه بیشتر کاربرای حامی والورده در زمان انریکه رو که موقع سه گاته به به و چه جه میکردن بعد حذف از لیگ قهرمانان انواع و اقسام دری وری ها نثار انریکه کردید...از شماها باید ترسید مخصوصا اینایی که فاز روشنفکری گرفتن که دارن تاریکی شبو میبینن و ولی چون یکی مثل والورده با تاکتیکاش به شب میگه روز ..این جماعتم میگنن آره روزه...با هر بنی بشری که بخواد حاضرم بحث کنم که بارسا یه فصل فقط یه فصل دیگه تو بارسا بمونه تمام فلسفه و اصالت چیزی رو که به خاطرش تو دنیا مورد احترامیم رو با خاک یکسان میکنه...روزی که به دنیس بازی نداد....روزی که رابینیا رو مثل آب خوردن بهش اجازه خروج داد به افکار ترسناک این مربی پی بردم ...هیچوقت وقتی سرمربی بیلبائو بود ازش نمیترسیدم چون یه بازنده مطلق بود این که والورده تیمو نجات داد یه حرفه مفته...تماما..تماما کار مسی بوده و بس..جدیدا هم دم درآورده میگه هر چی من بگم...من اینطور صلاح دونستم ...بیچاره ای حامی والورده ..این مربی سه گانه هم بیاره به مفت نمی ارزه چون داره فلسفه ی تیمو به فاک میده...از سمدو دنیس و چند وقت دیگه دمبله فکر کردید چی میمونه...تک تک بازیکنای فانتزی رو داره به گاه میده ...دو روز دیگم به گومزی که همه ی دنیا میگن آشغالترین بازیکن بارساس فیکس بازی میده...ادعای بارسایی بودن خفتون کرده ولی کجاس اون بارسایی که میشناختیم و من و امثال من نمیبینیم..الان یه سری شل مغز میگن ایبارم بردیم...باشه شما به همین بردا خوش باشید ولی روزی که تیمو به کثافت کشیده خواست بره نیای بهش فحش بدین برید طرفدار همون تیمی بشه که والورده میره....بارسا یه سبکه چند ده سالس ته تفکرات یه مربی که امروز هست و فردا نیست....اتریکه کجاس..تاتا مارتینو کجاست چرا هنه ی دنیا از کرایف و گواردیولا حرف میزنن؟؟؟ گومز...پائولیتیو ...راکتیچ...یه مگه جنکه راه انداخته...و تابستونم ابنیستا رو دک میکنه چین جا کامل برای گومز جونش باز بشه...دیس بدید که من نوعی و امثال من آفتاب پرست نیستیم چون تو برد تیم از تیم انتقاد میکنیم چون باور نمیکنم این بارسا..بارسای سبک کرایف باشه.. تن کرایف تو قبر داره میلرزه ....حالا دیس بدید ...هر چی بیشتر بهتر...اکه دوست داشتید فحش هم بدید چون دورویی خیلی از شماهارو زمان انریکه دیدم....تمام ابزار ۴۳۳ و استفاده از خلاقیت با روبرتو بوسکتس و اینیستا تو هافبک رو داریم ولی باید مثل احنقا برای ریدن والورده به سمدو و روبرتو با بازی تو دفاع رلست کف بزنیم....قبل فحش دادنتون میگم من یه احنق الاغ بیشعور عاشق فلسفه بارسام نه ۴۴۲...اکه یه بازی و دو بازی بود دلم نمیسوخت ولی این بنا رو به فاک دادن کل فلسفه بارسا حتی جلوی تیمایی مثل ختافه و ...گذاشته....دشمن تمام حامیان والورده ام...
پوریا
پوریا (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۱ ۰
اصلا ارزش نداری کسی جوابتو بده!
این همه فحش و ناسزا دادی به کاربرا. سخت بود برام که جوابتو ندم...

یه جوری از والورده بد میگی که انگار خوااااار و خفیفت کرده
دقیقا نمیدونم چیکار کرده باهات، ولی امیدوارم دردش زودتر خوب بشه!
سال دیگه وقتی که والورده از بارسلونا یه تیم باشکوه ساخت میام میبینمت و اونوقت باهات بحث میکنم... البته تو غار!
رضا
رضا (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۹ ۸
میزان دیس لایکای دریافتی خیلی پایینه زودتر دیس بدید ...باید رکورد شکشته بشه...زیر ۱۵۰۰ تا دیس قبول نمیکنم...
خورخه
خورخه (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۸ ۲
رکورد دیس لایک چندتاست؟؟کسی میدونه
آخرین نظرات مطالب دیگر