داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , کوتینیو , آرتورو ویدال , نقل و انتقالات بارسلونا
هشتگ بازی بعدی : InterBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

سویا ۲ ۴ بارسلونا
پایان : بازگشت به صدر !
1

بوسکتس: کلید صعود در خط هافبک است !

سرجیو بوسکتس - سسک فابرگاس
Xبستن
...
سرجیو بوسکتس و فابرگاس
کد خبر : 76145  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
سرجیو در پاسخ به دیدار مهیج با چلسی

اختصاصی بارسانیوز – در آستانه دیدار رفت حساس بارسلونا و چلسی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مصاحبه های بازیکنان دو تیم و افراد مرتبط همچنان ادامه دارد که در تازه ترین اظهارنظر سرجیو بوسکتس نظرات خود را بیان کرد.

 

سرجیو بوسکتس در گفت و گو با بارسا تی وی به عنوان کاپیتان سوم تیم از دشواری دیدار با چلسی علی رغم فرم بد نتیجه گیری این تیم در فصل جاری خبر داد و گفت:

این یک دیدار کاملا متفاوت نسبت به دیدارهای گذشته ما در سال های 2009 و 2012 است و از زمان تاکنون ترکیب ما تغییرات کمتری نسبت به چلسی داشته است. ما آن ها را آنالیز خواهیم کرد و روش بررسی آن ها را خواهیم دید و اینکه چگونه می توانیم بر آن ها غلبه کنیم اما گل زدن در لندن مهم تر از هر چیزی است و برای گل زدن و پیروزی به استمفوردبریج خواهیم رفت.

 

بوسکتس اعتقاد داشت که کلید صعود در دستان هافبک های دو تیم است و در این خصوص گفت:

نبردی بسیار دشوار در میانه زمین درپیش خواهد بود. آن ها با سه هافبک میانی و دو بازیکن کناری بازی می کنند و با هازارد در فاز تهاجمی کار می کنند و فکر می کنم مبارزه ای جذاب خواهد شد. ما کار خودمان را انجام خواهیم داد تا مالکیت توپ و موقعیت گل دراختیار داشته باشیم. دیدار پیچیده ای خواهد بود چون آن ها نیز به مالکیت توپ علاقه مند هستند.

 

سیستم بازی چلسی با کونته بسیار متفاوت ار گذشته شده و به نظر می رسد که بیشتر به دفاع توجه دارند اما متفاوت بازی می کنند.

 

بازگشت فابرگاس و پدرو؟

دیداری خاص برای آن ها خواهد بود اما هرکسی برای تیم فعلی خودش مبارزه خواهد کرد و احساسات دخیل نخواهند شد. ما هنوز هم باهم ارتباط داریم و امیدوارم که خوب کار کنند اما نه در مقابل ما . هر وقت با هم حرف می زنیم بحث هایمان فوتبالی نیست مگر تیم ملی و من از هم بازی بودن با ان ها خیلی خوشحالم چون خاطرات زیادی در کنار هم داریم.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
 مهبد
مهبد (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۴۴ ۵
مطمئنم اگه از ابتدا به دمبله بازی بده و بزارتش وینگ چپ البته تو ۴۳۳ مطمئنم چلسیو نابود میکنیم
مهدی بارسلونا
مهدی بارسلونا (یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶)
۸ ۰
دوستان گرامی بارسا برید سایت سوزش3 اراجیف این اسکولها که معلومه از کند ذهن یشون هستش مطالبش بخونید معلومه سردبیر شنقل و کند ذهن سوزش3 زیادی به مغز نداشته فشار میاره
آخرین نظرات مطالب دیگر