داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
3

واکنش اینیستا به حضور انریکه روی نیمکت چلسی !

لوئیز انریکه - Luis Enrique
Xبستن
...
انریکه و اینیستا
کد خبر : 76173  |   زمان ارسال : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
به عقیده من انریکه میتواند در باشگاه های بزرگ انگلیسی موفق باشد !

اختصاصی بارسا نیوز - سطح انریکه در مربیگری باور نکردنی است.

 

طبق گزارش موندو، این روز ها شایعات زیادی پیرامون آینده لوئیز انریکه مارتینز موجود دارد و برخی نیز عنوان کرده اند که چلسی مقصد بعدی لوچو خواهد بود. حالا آندرس اینیستا کاپیتان بارسلونا عملکرد انریکه در امر مربیگری را مورد ستایش قرار داده است.

 

حضور لوئیز انریکه روی نیمکت چلسی :

 

در بارسلونا انریکه نشان داد که به سطحی بالا در مربگیری رسیده است. به عقیده من انریکه در هر باشگاهی میتواند موفق باشد ، انریکه در چلسی نیز میتواند موفق باشد آن ها از بهترین های جهان هستند و شکست دادن آن ها کار آسانی نیست.

 

وقتی شما عملکرد انریکه در بارسلونا را تماشا کنید به این نتیجه میرسید که او قادر به موفق شدن در هر باشگاهی است. لیگ برتر انگلیس آزمون سختی و دشواری است اما به نظر من انریکه میتواند در هر کدام از باشگاه های بزرگ این کشور موفق باشد. البته در فوتبال امروز هیچکس نمیتواند موفقیت و بدست آوردن جام ها را تضمین کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر