داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

گری لینکر به بزرگ ترین در تاریخ رسید ! (عکس)

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 76177  |   زمان ارسال : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
گری در هتل بارسلونا

اختصاصی بارسانیوز – دیدار بارسلونا مقابل چلسی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فرصت مناسبی را برای گری لینکر فراهم کرد تا از مرد بزرگ خود در دنیای فوتبال دیدن کند.

 

گری لینکر بازیکن سابق باشگاه بارسلونا که همواره از مسی در شبکه های اجتماعی به عنوان بزرگ ترین بازیکن تاریخ حمایت کرده است، به هتل محل اقامت بارسلونا در لندن حاضر شد و عکسی به یادگار با مسی گرفت.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
 مهبد
مهبد (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۴۰ ۲
مطمئنا و بدون اغراق مسی بهترین تاریخه،والا من خودم خیلی از دوستام رئالین و همشونم قبول دارن که مسی قابل قیاس با رونالدو نیست،به نظر خودم حتی قابل قیاس با مارادونا و پله ام نیست،بدون شک بهترین تاریخه اگه ام کسی غیر اینو میگه یا از فوتبال چیزی حالیش نیست یا متعصبانه حرف میزنه
فقط بارسا
فقط بارسا (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۳۰ ۱
کینگ افسانه تکرار نشدنی فوتبال.به امید خدا چلسی رو توی لندن میبریم.
یاسر
یاسر (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۱۳ ۱
آقا نویسنده آشغال عوضی...از صبحت هات یا مشاورانت معلومه که تو زندگی ت یه بار شورت ورزشی نپوشیدی.. مردک بیناموس نظر میدی که اون مفتخور پنالدوتون از مسی تا این لحظه فصل جلوتره و برتره...رو چه حسابی ...معیار مگه گل زدنه ..با اون دهن کثیفت اسم مسی رو نیار...کل تاریخ ذعال تون پشم مسی هم نمیشه...تو اون جاتون رفته...آرزو دارین اون مفت خور یه گل زیبا در حد مسی بزنه که واسه ما دیگه عادیه...آخه بیسواد آشغال بهتر بودن رو تو چی میبینی...مگه فقط فوتبال گل زدنه...هزار و صد دلیل معیار یه فوق ستاره بودن که یکیش گلزدنه که با این منطق کثیفت پس کل فوتبال باید جمع شه و فقط اون مرده خوری تو شش قدم رو ببینین دلیل بهتر بودن....شما حروم زاده ها این آرزو رو به گور خواهید برد که یکی رو مثله مسی پیدا کنید هم گل بزنه ..هم تکنیک داشته باشه هم یه تیم باشه هم و هم تغذیه کنه و هم یه نابغه باشه....فقط و فقط بخاطر خصومت قدیمی مادرید و اون مافیای کثیف کشورش با بارساست که یکی مثل این دلقک رو بزرگش کردین در حالی که در حد مقایسه یه بازیکن درجه دو هم نیست...براتون عقده شده و انشالله هم خواهد موند که آرزوی یه نفر مثل مسی رو داشته باشین...آخه بی منطقی هم تا کی...فوتبال رو چطور شما نگاه میکنید حروم زاده ها...شمایی که با یه دروازه خالی یا پنالتی دلقک تون خوشحال میشید که انگار به خر تی تاب دادن...حداقل میگفتین مارسلو یا ایسکو یا مودریچ...باز اینا دارن چشم نواز بازی میکنن و یا زیدان و رونالدوی سابق...اینه منطق من نسبت به تو نویسنده آشغال.....برو یه خورده تکنیک و حرکات مارادونا رو ببین ...هرچند که میدونم که مغزت گنجایش این نبوغ رو نداره...توی آشغال فوتبال زیبا رو توی دوازه خالی و پنالتی میبینی که دیگه ارزشی نداره بحث کردن....خاک بر سر اون سوزش سه که نویسنده اش توی حروم باشی....مارو نخندون دلقک نویسنده....رو چه حسابی این نظر رو دادی..........هی میخوام هیچی نگم....شما باید برین پشمای اون فرانکو رو ببوسین و اون داور و اون سلطنت و اون مافیا رو...که به لطف اونا هی به 11 تا جام تون افتخار میکنین......دم ژاوی گرم و همینطور پیکه که بدجور شما رو با گوه یکی کرده...آخه احمق با زانو تصادفی گل زدن و و پنالتی افتخار داره...اینه بازی چشم نواز...خخخخخخ
یاسر
یاسر (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۱۵ ۱
اینم موضوع متن کثیفشونه.....پنالدو، برنده موقتی کورس نفسگیر با مسی
منبع سوزش 3
ریوالدو
ریوالدو (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۶ ۳
دوستان من از خیلی وقت پیش تیم ملی اول اسپانیا و در وهله دوم پرتغال بودم. از زمان نو نو گومز و روی کاستا و کلا هیچ تعصبی روی بازیکنا ندارم. ولی رونالدو بیشتر یه فینیشر بوده تا بازیکن فوق ستاره. قبلا شاید فعالیت بیشتری داشت ولی الان فقط یه فینیشره. مثلا سوارز انواع و اقسام گل میزنه ولی یه فینیشر محسوب میشه و خیلی وقتا گلایی که میزنه مشکل تر از گل های رونالدوه. ولی در کل من واسه همه به اندازه شخصیتشون احترام میذارم.
آخرین نظرات مطالب دیگر