داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

جنگ کناری ها در استمفوردبریج ! (آمار)

آلبا، موزس، آلونسو و روبرتو
Xبستن
...
آلبا، موزس، آلونسو و روبرتو
کد خبر : 76179  |   زمان ارسال : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
4 عنصر کلیدی

اختصاصی بارسانیوز – جدا از مسی و ادن هازارد به عنوان کلیدی ترین مهره های دو تیم بارسلونا و چلسی برای تقابل فردا شب، سرمربی هر دو تیم توجه ویژه ای به حملات از کناره ها دارند.

 

در فصلی که روبرتو و آلبا بازیکنان کلیدی بارسلونا در فاز تهاجمی با ایجاد موقعیت های گل و پاس گل های پرتعداد بوده اند و همکاری فوق العاده ای با سوارز و مسی داشته اند، قدرت تیم چلسی نیز در طراحی حملات از طریق آونسو و موزس به عنوان دو بال چپ و راست است.

 

طبق گزارش اسپورت، این چهار بازیکن در مجموع در فصل جاری 14 گل به ثمر رسانده اند و 21 پاس گل نیز داده اند که قطعا هر چهار نفر فردا در استمفوردبریج بازی خواهند کرد.

 

سیستم های بازی 2-5-3 و -3-4-3 کونته در کنار 2-4-4 در فصل جاری بر اساس سرعت و اثربخش بودن بال های کناری در فاز تهاجمی بوده است.

 

در بین این چهار بازیکن جوردی آلبا با 3 گل زده و 9 پاس گل سهم بزرگی دارد که همکاری فوق العاده ای با مسی در فصل جاری داشته است. سرجی روبرتو نیز از سوی دیگر 7 پاس گل به نام خود ثبت کرده در شرایطی که موزس و آلونسو محدوده و اجازه بیشتری در کارهای تهاجمی دارند.

 

از این رو الونسو تاکنون 7 گل به ثمر رسانده و 3 پاس گل نیز داده است که سهم موزس 3 گل و 2 پاس گل می باشد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
هشت جاودانه
هشت جاودانه (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۱۶ ۲۷
ترکیب فردا شب به نظرم ۴۴۲ باشه بهتره
ترشتگن
روبرتو پیکه اومتیتی آلبا
دمبله پائولینیو بوسکتس اینیستا
مسی سوارز
آخرین نظرات مطالب دیگر