داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
12

آلونسو : باید در بازی رفت نتیجه خوبی رو بدست بیاریم

مارکوس آلونسو
Xبستن
...
مارکوس آلونسو
کد خبر : 76185  |   زمان ارسال : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
برای دیدار مقابل بارسلونا هیجان زده هستیم ، پیروزی در مقابل آن ها کار بسیار دشواری است !

اختصاصی بارسا نیوز - برای دیدار مقابل بارسلونا هیجان زده هستیم.

 

طبق گزارش اسپورت، فردا شب از ساعت 23:15 چلسی در ورزشگاه خانگی خود میزبان بارسلونا خواهد بود. مارکوس آلونسو مدافع چپ گلزن باشگاه چلسی در مورد این دیدار حساس صحبت هایی را انجام داده است. در ادامه صحبت های مارکوس را دنبال میکنیم.

 

دیدار مقابل بارسلونا :

 

بی صبرانه منتظر دیدار مقابل بارسلونا هستیم. در سال های اخیر بارسلونا یکی از بهترین تیم های جهان بوده و قطعا کار بسیار سخت و دشواری در انتظارمان است. فردا باید خوب دفاع کنیم و از فرصت هامون بیشترین استفاده رو ببریم.

 

شکست دادن بارسلونا دشوار است حالا ما باید در دو بازی در مقابل آن ها قرار بگیریم. من امیدوار بودم که بازی برگشت در خانه ما برگزار شود اما دیگر مهم نیست ! ما باید در ورزشگاه خانگی یک نتیجه خوب بگیریم و با شانس بالا به نیوکمپ بریم. کار در نیوکمپ هم دشوار است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ریوالدو
ریوالدو (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۱۵ ۱
احتمال ایینکه بازی رفت برنامه کونته فقط روی ضد حمله باشه خیلی زیاده. چون نمیخواد تو زمین خودش گل بخوره یا ببازه. امیدوارم بشه رخنه کنیم توی اتوبوسای چلسی
ریوالدو
ریوالدو (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶)
۱۹ ۱
دوستان چرا صدا و سیما همه طرفدار رئالن؟ ورزش ۳ انگار بارسا حق باباشونو خورده. جوری در مورد داوری های اشتباه بازی بارسا حرف میزنن که انگار ما نمیدونیم داور همیشه کمکشون کرده و میکنه.
آخرین نظرات مطالب دیگر