داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات بارسلونا , بارسلونا و لیون , بارسلونا و لوانته
هشتگ بازی بعدی : BarcaCelta#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۰ لوانته
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

مفاد بسته پیشنهادی فرناندز به گرمیو برای آرتور

آرتور هنریکه - Arthur Henrique
Xبستن
...
آرتور هنریکه
کد خبر : 76195  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
توافق اولیه

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، جزئیات کوچکی برای رسیدن به توافق بین دو باشگاه بارسلونا و گرمیو پس از جلسه روز گذشته رابرت فرناندز با سران باشگاه برزیلی برای نهایی کردن خرید آرتور هنریکه باقی مانده است.

 

آندرس اینیستای جدید بارسلونا که شخصا به پوشیدن پیراهن بارسلونا با رد سایر پیشنهادات علاقه مند است در دور نهایی مذاکرات خود قرار دارد به صورتی که دو باشگاه بارسلونا و گرمیو به توافق اولیه بر سر این انتقال دست یافته اند.

 

در جلسه روز گذشته رابرت فرناندز به همراه آندره کوری نماینده باشگاه در آمریکای جنوبی با مقامات گرمیو دیدار کرد که طبق تایید منابع باشگاه گرمیو، رابرت فرناندز در این جلسه پیشنهاد 30 میلیون یورو ثابت به اضافه 10 میلیون یورو متغیر را به باشگاه گرمیو ارائه کرده است.

 

درحالی که بند آزاد سازی آرتور هنریکه 50 میلیون یورو است اما بارسلونا با درنظر نگرفتن سهم 10 میلیون یورویی آرتور، قصد 40 میلیون یورو را به صورت غیر نقد دارد.

 

از بند آزاد سازی 50 میلیونی، 10 میلیون سهم آرتور و خانواده اش، 10 میلیون یورو سهم سلسو ریکو سرمایه گذار برزیلی و 30 میلیون یورو سهم باشگاه گرمیو است که 40 میلیون یورو مبلغ پیشنهادی بارسلونا شامل 10 میلیون یورو متغیرمی باشد.

 

10 میلیون یورو متغیر طی دو بند 5 میلیون یورویی رسیدن آرتور به تعداد مشخصی بازی در بارسلونا طی توافق و همچنین اولین تمدید او با بارسلونا می باشد.

 

جلسه امروز

 

اما پس از این پیشنهاد، جلسه دیگری امروز مجددا بین رابرت فرناندز و اندره کوری با حضور رومیلدو بولزان رئیس باشگاه گرمیو برگزار خواهد شد که یکی از مفاد توافق باقی ماندن آرتور در گرمیو تا انتهای سال جاری میلادی است و شاید این انتقال امروز به صورت رسمی اعلام شود.

 

ویدیوی عملکرد و مهارت های آرتور در سال 2017


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۶ ۲۴
فعلا که از کوتی بهتره و راحتر ازش جا میفته ( شرط میبندم .حتی هنوز نیومده )
ولی کوتی پخته تر و در کل حرفه ایی تره.......
کاتالان تا بارسا
کاتالان تا بارسا (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۱۱ ۳۵
رئال در حال اماده ساری پیشنهاد واس دیبروینه .
بعد ما داریم ارتورو میاریم .
حداقل دی بروینه رو نمیگیرین اریکسنو بگیرین مسی چند ساله سرویس شده کلا دیگه هافبکه انگار
رضا
رضا (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۱۱ ۱۴
به جای این قراردادای قرضی کنار مسی و تیم تمرین کنه خیلی بیشتر پیشرفت میکنه تا قرضی تو اون لیگ بمونه...هیچ تضمینی نیست اینیستا آخر فصل بمونه...و البته باید کفت خداحافط دنیس...همچون رافینیا...ولی چرا مثلا وقتی میشه با فروش گومز و حالا که به دنیس بازی نمیدن فروشش تیاگو خودمونو برگردونیم که میدونه بارسا ازش چی میخواد چه برزیلیایی که تکنیکشو تو برزیل در حد رونالدینیو ولی هیچی نمیشن تو اروپا... ولی این قیمتش خوبه و جوونم هست ارزش سرمایه گذاری داره...ولی یه جوری تیاگو رو برگردونن....اینم برامون داگلاس ۲ نشه صلوات...و البته دیگه صحبت لاماسیا نکنیم وقتی دو تا استعداد مثل آلتیا و اوریل بوسکتس دارن در حد تیم اصلی میدرخشن یا حتی آرناییز...عمرا به بهای بازی دادن به آرناییز مثلا آلکاسر رو بفروشن
کاتالان تا بارسا
کاتالان تا بارسا (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۹ ۲
دوست عزیز شما نظرتو میگی و قرار نیس همه یه جور فکر کنن .
به تعداد کسایی که لایکت میکنن توجه کن بجای دیس لایک .و به عقیده دیگران که باهات مخالفن احترام بزار
دلپیرو
دلپیرو (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۱۴ ۱
داداش شما مطمئنی از کوتی بهتره؟کوتینیو از کجا اومده این داره کجا بازی میکنه؟سرجم کوتی چند دقیقه واسه بارسا بازی کرده.غیره بازی ختافه که همه بد بودن تو کدوم بازی کوتی بد بوده؟حتی تو باتلاق اسپانیولم قشنگ بازی کرد.چیو داری با چی مقایسه میکنی.ولی انصافا باید بجای گریژمان اریکسنو بیارن
آخرین نظرات مطالب دیگر