داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

6

پدر اینیستا : اگر آندرس به چین برود هیچ اتفاقی نمی افتد !

آندرس اینیستا
Xبستن
...
آندرس اینیستا و پدرش
کد خبر : 76210  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
اگرچه اینیستا به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است اما به نظر میرسد کاپیتان بارسلونا نیز شاید همچون ژاوی در تیم دیگری به فوتبال خود پایان دهد .

اختصاصی بارسا نیوز - به نظر میرسد آندرس اینیستا با پیشنهاد بازی در سوپر لیگ چین مواجه است و پدر این بازیکن مساله را تایید کرد .

 

پدر اینیستا گفت :

اگر به چین برود هیچ اتفاقی نخواهد افتاد . هنگامی که او تصمیم بگیرد برود , طرفداران او را تحسین ( احترام ) خواهند کرد . او تا به حال پیشنهادات زیادی داشته است و اگر تصمیم بگیرد به دوران حرفه ای خود در جای دیگری پایان دهد , او اینکار را خواهد کرد . او از بارسلونا بسیار سپاسگزار است . بر روی قلب او نشان بارسلونا هک شده است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۲۱ ۴
امسال ظاهراً قرار نیست کفش طلا به مسی برسه از شانس بده ایموبیله دیشب بعد از 45 روز مصدومیت اومد و 2 گل زد و 22 گله شد کین و کاوانی و صلاح هم بدجور روی فرم هستن همینطور آگوئرو و لوانوفسکی و پولمار دیگه خسته شدم از بس گفتم بابا به خدا هر دیوانه ای هم می‌دونه بارسا به اریکسن بیشتر از گریژمان نیاز داره بازیساز میخواد که مسی بیچاره همش نخواد بازیسازی کنه و پنالدو با گل‌های مسخره جوایز رو درو کنه
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۶ ۹
442 ترکیب قطیعیه بارسا مقابل چلسی به شکل زیر خواهد بود 100% گومز لاشی فیکس بازی می‌کنه چون والورده این دو بازی در واقع بهش استراحت داده بود نه محبوبترین ستاره قلبش رو خط زده بود
تراشتگن
آلبا اومتیتی پیکه روبرتو
اینیستا بوسکتس راکیتیچ گومز
سوارز مسی
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۸ ۱۴
بهترین ترکیب برای بازی چلسی
تراشتگن
آلبا اومتیتی پیکه روبرتو
اینیستا بوسکتس راکیتیچ ویدال (دمبله)
سوارز مسی
ولی حیف که والورده با بازی دادن به گومز بارسا رو به گاء میده
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۴ ۳
حداقل ۱۰۰ تا بفروشنش که بعیده
ب.ب.ت.ف: مسی
ب.ب.ت.ف: مسی (سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۱
اینیستا به گفته خودش هرموقع آمادگی لازم را برای حضور در بارسا نداشته باشه، از بارسا میره. من خیلی علاقه مندم که بارسا بتونه اریکسن رو بگیره. واقعا تیم عالی میشه. زمانی که بارسا هافبک هایی مثل ژاوی و اینیستا و فابرگاس و تیاگو و ... رو داشت یک مهاجم معمولی هم می تونست با پاس خوب این هافبک ها گل بزنه. الان هافبک نداریم و مسی مجبوره عقب تر بازی کنه و به خاطر همین در آمار گلزنی از مهاجم های نوک عقبه. مسی می تونه به اونها برسه اگه والورده در لالیگا به کوتینیو اعتماد کنه تا اینیستا هم در لیگ قهرمانان پاس های عالیش رو به مسی برسونه. مسی می تونه در آمار گلزنی در لیگ قهرمانان هم به رونالدو برسه.
آخرین نظرات مطالب دیگر