داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

15

تصمیمات والورده یا کیفیت خرید ها؛ مسئله این است

تصمیمات والورده یا کیفیت خرید ها؛ مسئله این است
Xبستن
...
بازیکنان جدید بارسلونا
کد خبر : 76296  |   زمان ارسال : جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : محمد علی الله ربی  |  
14 خرید بارسلونا از فصل 2014/15 در مسیر تکامل ؟

اختصاصی بارسانیوز - به گزارش مارکا بارسلونا از فصل 2014/15 تاکنون 14 خرید جدید داشته است که بسیاری از آنها باید به شدت برای حضور در ترکیب اصلی تلاش کنند.

 

یاسپر سیلسن، لوكاس دینیه، ساموئل امتیتی، الکس ویدال، نلسون سمدو، یری مینا، آردا توران، دنیس سوارز، آندره گومز، پائولینیو، فیلیپه كوتینیو، پاكو آلكاسر، جرارد دلوفئو و عثمان دمبله مجموعا 500 میلیون یورو برای باشگاه هزینه در بر داشت که در این روز های سخت لیگ قهرمانان تنها اومتیتی کمک به حال بارسلونا از بین این خرید ها است هر چند که گومز و پائولینیو نیز در آخرین دیدار مقابل چلسی نیز به بازی رفتند.

 

هنگامی که پائولینیو به بارسلونا پیوست مورد انتقادات زیادی واقع شده اما اکنون از بهترین بازیکنان بارسلونا استو مقابل چلسی نیز بازی خوبی به نمایش گذاشت اما دمبله 1 دقیقه هم بازی نکرد. ارنستو والورده گفته که آزمایش دمبله برای این بازی های خطرناک کار درستی نیست اما دمبله اکنون دو شانس برای درخشش در بازی های آینده دارد.

 

سمدو دیگر بازیکنی است که در سمت راست نیمکت نشین مطلق سرخی روبرتو شده است هر چند که خبر خوب برای بارسلونا این است که روبرتو در سمت راست عالی بازی می کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۳۷ ۵
با پول توران و گومز همون زمان می شد کوتی رو خرید ............ تو این زمینه خییییلی ضرر کردیم
دینیه و دلو رو به قیمت خرید می خرن و ضرر نکردیم ...........
از ویدال هم میشه 10 تایی جور کرد .........
بقیه هم یا جوونن و زمان می خوان یا خوب بودن
بارسا فن
بارسا فن (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۲۵ ۳
کوتینیو و یه خورده وقت میخاد جا بیفته دمبله هم که بیس سالشه بازیکن تو ۲۵ سالگی به اوج میرسه دمبله بیشتر سرمایه گذاری برای دو سه سال دیگه مینا هم ۲۱ سالشه یه خوده وقت میخاد در کل آیندشون درخشانه
رونالدو
رونالدو (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۱۳ ۴
مینا 23 سالشه
ری را
ری را (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۱ ۱

@Amirali2002Fcb
آرین بارسلون
آرین بارسلون (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۱۲ ۲
مشکل چندتاست. اول سمت راست روبرتو بینظیر وجود داره. یه دفاع راست بازیساز خوب در حمله و دفاع. برای دمبله بحث فیزیکی و روانیه. دوتا مصدومیت سخت حالا توقع دارن (مارکا) عالی کار کنه. پائولینیو بعد اتماتمم لیگ چین با ۷۳ بازی آمد بارسلونا و یه مصدومیت پا هم داره. از همه مهمتر بارسلون بازیهای خطرناک و حساس ژانویه داشت ک بقول والورده زمان امتحان نیست. همچی تدریجی درست میشه. مارکا هم بره ب تیمهای رئالی برسه!!!
ری را
ری را (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۲ ۲

@aryanhs66
مسی_ویا
مسی_ویا (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۰
درمورد دمبله کار درستی میکنه و ریسک نمیکنه،
ولی سمدو کیفیت بالایی داره، هم تو فاز دفاعی خوب کار میکنه هم تکنیک بالایی داره سرعتشم بیشتر از روبرتوعه، بهتره سمده سمت راستو بازی کنه سرجی هم به عنوان هافبک چهارم
کوتی رو هم باید فیکس کنه تو لالیگا
تورج
تورج (جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶)
۴ ۰
فقط کافیه که نگاهی به لیست خرید بازیکن توسط کادر فنی قبلی بندازین تا بخشی از عدم آینده نگری و مشکل در شناسایی بازیکن مناسب برای سبک بارسا رو کاملا واضح ببینین (دینیه، ویدال، توران، گومز، آلکاسر، اومتیتی، سیلسن و دنیس). از نظر بنده اومتیتی و دنیس و سیلسن فقط خریدهای خوبی بودن.
آخرین نظرات مطالب دیگر