داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
0

اینفوگرافی؛ تراشتگن و اوبلاک در صدر اروپا (تصویر)

مارک آندره تراشتگن - Ter Stegen - اوبلا
Xبستن
...
تراشتگن و اوبلاک
کد خبر : 76620  |   زمان ارسال : شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
جدال دو سد

اختصاصی بارسانیوز – به مناسبت درپیش بودن دیدار حساس بارسلونا و اتلتیکو مادرید در هفته 27 لالیگا قیاس مارک آندره تراشتگن و اوبلاک به یکی از جذاب ترین قسمت های این بازی تبدیل شده است.

 

دو ستاره 25 ساله بارسلونا و اتلتیکو مادرید در محافظت از دروازه فردا کاری دشوار در مقابل ستاره های تیم مخالف در فاز تهاجمی خواهند داشت دو دروازبانی که کمترین گل خورده را به نام خود ثبت کرده اند و نامزدهای اصلی دریافت جایزه زامورای فصل جاری هستند.

 

اوبلاک تنها 11 گل در 26 بازی لالیگا با 73 سیو دریافت کرده و در سوی مقابل تراشتگن با 13 گل در 26 بازی با 69 سیو قرار دارد.

 

 

درحالی که مارک و اوبلاک هر دو دروازبانانی مطمئن هستند اما شیوه کار متفاوتی باتوجه به سبک بازی تیم های خود دارند به صورتی که در سبک تدافعی اتلتیکو سیو های سریع اوبلاک باعث نجات تیم شده است و تراشتگن در کنار سیو های خود با توانایی بازی با پا در طراحی حملات از خط دفاع موثر واقع می شود.

 

درحالی که اوبلاک در فصل جاری لالیگا 284 پاس داشته تراشتگن 648 پاس دارد و این دو از نظر نرخ سیو روی تعداد ضربات به سمت چارچوب بالاتر از دخیا قرار دارند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیر حسین007
امیر حسین007 (شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۱۶
دوستان من اوایل ورود والورده بهش خیلی امید داشتم تا همین چند هفته پیش هم خیلی امید داشتم ولی تو این چند هفته نظرات شما رو که خوندم واقعا نظرم عوض شد واقعا مربی بدیه و باید هر چه سریع تر بره یا میشه هنوزم بهش امید داشت؟
پوریا
پوریا (شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶)
۳ ۱
جنگ روانیه! : ))
تو این یه ماه درسته که خیلی خوب بازی نکردیم، ولی این عده از همون روز اول داشتن از والورده بد میگفتن!
جلوی خیلی از تیما زیبا بازی کردیم مثل رئال - اتلتیکو - خیرونا یووه و خیلی تیمای دیگه
پس تیم بلده که خوب بازی کنه. فقط تو بعضی از بازی ها به خاطر عدم تمرکز، بد بودن چمن و خستگی یا جدی نگرفتن بازی، زیبا بازی نکردیم. بعضا ترکیب اولیه هم مشکل داشته مثل همین بازی با لاس پالماس. اگه دقت کرده باشین، تو نیوکمپ خیلی بهتر بازی میکنیم نسبت به بقیه زمینا.
متاسفانه مهره مناسبی هم برای هافبک راست نداریم که مثل اینیستا باشه.
سمت راستمون یکم لنگ میزنه واسه همین مسی میاد عقب تا به جای راکیتیچ یا پاولینیو بازی سازی بکنه. با گرفتن یه هافبک خوب برای سمت راست این مشکل درست میشه.
عارف10 #valverdeout# bartomeuout
عارف10 #valverdeout# bartomeuout (شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶)
۳ ۱
نه اینکه بد باشه
ولی اتفاقا من برعکس پوریا فک میکنم از همون اول با ۱۰ تا بازی خوب همه گفتن عالیه و ما بهش ایمان داریم و...
مسی قاتل
مسی قاتل (شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶)
۱۱ ۱
انصافا مربی بدی نبوده ولی خیلی محافظ کارانه عمل میکنه با توجه به بازیکنایی که الان موجود داره.کاش یکم شجاع تر بازی کنیم حداقل جلو تیمای ضعیفتر
آخرین نظرات مطالب دیگر