داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

کوتینیو با استقبال از بازگشت نیمار: آرتور بازیکنی فوق العاده است

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 76954  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
آرتور هنریکه از نگاه هموطن آبی اناری

اختصاصی بارسانیوز – در فصل خرید های برزیلی بارسلونا پس از پائولینیو و کوتینیو، آرتور هنریکه به عنوان یک برزیلی دیگر با توافق دو باشگاه بارسلونا و گرمیو به عنوان بازیکن جدید از چند ماه دیگر دراختیار والورده خواهد بود که کوتینیو او را بازیکنی عالی نامید.

 

کوتینیو درخصوص آرتور گفت:

آرتور بازیکنی عالی است و یک بار در تیم ملی با او دیدار داشته ام و می توانم بگویم که او مهارت های زیادی درون زمین از خود بروز می دهد.

 

کوتینیو همچنین با استقبال از بازگشت نیمار به بارسلونا گفت:

او بازیکنی فوق العاده و بزرگ است که افتخار بازی در کنار او را در تیم ملی داشته ام و اگر برگردد عالی خواهد شد. من با گفته راکیتیچ مبننی بر باز بودن در بارسلونا به روی او موافقم

 

لیگ قهرمانان و چلسی؟

تورنومنتی جذاب است اما من فقط می توانم در لیگ بازی کنم. من از روی سکوها تیم را حمایت خواهم کرد. دیدار سختی خواهد بود چون تیم بزرگی دارند اما ما باید بازی خودمان را ارائه کنیم و ما نیز تیم فوق العاده ای داریم و باید هرچه زودتر کار را تمام کنیم.

 

دمبله؟

او نیز بازیکنی عالی است که فصل فوق العاده ای در دورتموند داشت. من و او تازه وارد تیم شده ایم و نیاز به زمان خواهیم داشت.

 

سوارز؟

او به عنوان مهاجم گل های زیادی را به ثمر می رساند و ما دوران خوبی در انگلستان در کنار هم داشتیم و او کمک زیادی به من کرد و حالا همان دوران را در بارسلونا تکرار می کنیم.

 

فینال حذفی؟

بازیکن بارسلونا بودن گام بزرگی در دوران حرفه ای است و امیدوارم که تمامی عناوین فصل را فتح کنیم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فقط لئو مسی
فقط لئو مسی (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۵۳ ۴
کوتی تو یه دونه ای.
کاش نیمار هم مثل تو قدر بارسا و تمام بازیکنانی که بهش احترام می زاشتن رو می دونست.
امیدوارم هر چه خیر و صلاح بارسا هست همون بشه.
زنده باد بارسا و کل مجموعه و طرفداران ناب و با شخصیتش
خورخه
خورخه (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۱۹ ۳۳
عجیبه که کوتی از بازگشت نیمار استقبال میکنه...آخه مگه بارسلونا کاروانسراست که هر وقت دلش میخاد میره و میاد...چقدر زود همه چیز فراموش میشه
شیر
شیر (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۴۳ ۱۱
کوتینیو میگه بیاد .راکتیچ میگه بیاد. .بعد تو بارسا نیوز بعضی از کاربرا میگن نیاد. ....بازیکن بدلایلی رفت حالا رفتنش به مزاج ما خوش نیومد. .ولی اگر واقعا پشیمونه و اون رو ابراز کرده و دوست داره که برگرده .دیگه مشکلی نیست. .پولم کم و زیاد جا ب جا میشه. .نیمار برای هر تیمی کلی سود اقتصادی داره.پاریس الان پولش رو دراورده
آخرین نظرات مطالب دیگر