داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

24

خروج مینا تنها راه ورود تابستانی آرتور

یری مینا - Yerry Mina
Xبستن
...
یری مینا
کد خبر : 76962  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
زمان بر بودن پاسپورت کوتینیو

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش انحصاری اسپورت وضعیت پیچیده ای در بارسلونا باتوجه به 4 سهمیه غیر اروپایی وجود دارد که سه سهمیه توسط پائولینیو، کوتینیو و یری مینا در حال حاضر پر شده است و مانع از ورود آرتور به لیست بارسلونا خواهد شد.

 

طبق گزارش، بارسلونا روند دریافت گذرنامه پرتغالی برای کوتینیو را از طریق همسرش آغاز کرده اما می دانند که گذرنامه کوتینیو تا ژانویه 2019 صادر نخواهد شد و منابع نزدیک به آرتور روشن کرده اند که بارسلونا قصد دارد تا هرچه سریعتر آرتور را از گرمیو خارج کند و برای این کار هر کاری که ممکن باشد انجام خواهند داد.

 

ایده اولیه باقی ماندن آرتور در گرمیو تا ژانویه 2019 بود تا گذرنامه کوتینیو صادر گردد اما با ورود تابستانی آرتور یک بازیکن باید تیم را ترک کند که باشگاه نگه داشتن پائولینیو و کوتینیو را به یری مینا ترجیح می دهد.

 

فرصت جام جهانی برای انتقال قرضی مینا

 

یری مینا به همراه تیم ملی کلمبیا در جام جهانی بازی خواهد کرد و این فرصت مناسبی را برای خروج قرضی اش باتوجه به علاقه باشگاه های مختلف به وجود می آورد تا یری مینا تجربه بازی در فوتبال اروپا را کسب کند بازیکنی که در لیست والورده در بازی های اخیر قرار نداشته است و مقابل مالاگا نیز غیبت مسی باعث شد تا یری مینا در شرایطی جایگزین گردد که تنها بازیکن خط خورده از لیست به دلیل فنی و در واقع تنها بازیکن موجود و در دسترس بود.

 

از سوی دیگر بارسلونا در بازار نقل و انتقالات به دنبال جذب یک مدافع خواهد بود تا در صورت مصدومیت پیکه و اومتیتی باتوجه به قرار داشتن ورمالن در سال پایانی قرارداد جایگزین گردد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا
بارسلونا (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۶۱ ۴
نههههههه. یری مینایی که اینقدر انگیزه حضور تو بارسلونا رو داشت اینجوری باید بره..
بارسلونا
بارسلونا (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۳۳ ۵
نمیتونن برای کوتینیو پاسپورت اروپایی بگیرن؟؟؟!
کوروش
کوروش (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۵۱ ۷
هرگز نباید اینجوری بشه
حتی لازم باشه خود ارتور رو قرض بدن مینا باید بمونه
الهه
الهه (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۲۳ ۳
یعنی چی؟؟؟؟
وقتی بازیکن میخرنن مگه این چیزا رو نمیدونن
نیومده بره
بارسلون"
بارسلون" (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۱۷ ۵
مارلون کجاست کدوم انتقال قرضی بارسا خاصیت داشته..نیمار با کدوم تجربه اروپایی شد ستاره بارسا...یه چوپ تو تمرینات بارسا بهتر بازیکن میشه تا بره قزضی تو تیمای دیگه با فلسفه ی متاوت حتی اگه مینا از لیست خارج بشه بهتره بمونه با تیم تمرین کنه...هر چند نامردیه در حقش ولی امسال کم نامردی در حق بازیکنا ندیدیم مثل سمدو...مثل دنیس...مثل بازیکنای بی...
کوتی عشقه
کوتی عشقه (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۱۳ ۲
از چیزی که میترسم بازی خوب مهمه همچی مهمه اما عشق به تیم مهم تره مینا عاشق بارساس اگ قرار بود قرضی بره باشگاه خودش میموند چرا اخه یه بازیکن جون نابود کنن چرا خریدن پس
آرین بارسلون
آرین بارسلون (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۱
این همه هافبک تو تیم هست. قراره آلنا فصل بعد بیاد تیم اصلی. پس میشه حدس زد برای فصل بعد چندتا هافبک فروخته میشه. اما در مورد یری مینا سوال اینجاست اگه قرار بود اینطوری بشه چرا اصلا خریداری شد. بارسلونا چندفصل از دفاع ضربه بزرگی خورد. خالی کردن دفاع ب صرف آوردن بازیکن غیر اروپایی بنظر مناسبه؟؟؟
علی کاتالان
علی کاتالان (دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶)
۱۰ ۱
به نظرم اگر آرتور رو قرضی بدن بهتره، چیزای زیادی برای اضافه کردن بهمون داره ولی هم برای آشناییش با اروپا و بازی کردن زیاد خوبه این کار، هم برای اینکه مینا تازه اومده و اینطوری روحیش خراب میشه به نظرم، باید ۴ مدافع وسط تو تیم باشن حتما.
آخرین نظرات مطالب دیگر