داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

برنامه والورده برای دمبله در روز چهارشنبه مقابل چلسی

عثمان دمبله - Ousmane Dembele
Xبستن
...
عثمان دمبله
کد خبر : 76980  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
آرامشت را حفظ کن , دمبله

اختصاصی بارسا نیوز - مارکا : اگرچه عثمان دمبله روز شنبه احتمالا بهترین بازی خود را با پیراهن بارسلونا انجام داد اما بازیکن فرانسوی باید در ادامه کار خود در مسابقات بزرگ پاسخ دهد .

 

بازیکن فرانسوی در کنار کوتینیو عملکرد شگفت انگیزی مقابل مالاگا داشند اما نباید فراموش کرد که مالاگا یک تیم پایین جدولی بود . دمبله در غیاب مسی با خلاقیت و جاه طلبی خوش درخشید و با کمک او بارسلونا 2-0 پیروز شد .

 

مارکا در گزارش خود عنوان کرد که با وچود چنین عملکردی اما حتی در غیاب کوتینیو و نرسیدن اینیستا به دلیل مصدومیت بعید است دمبله برابر چلسی از آغاز در ترکیب باشد .

 

در زمان مصدومیت طولانی دمبله , ارنستو والورده مجبور شد سیستم بارسلونا را از 4-3-3 به 4-4-2 تغییر دهد تا بتواند از ظرفیت تیم استفاده کند .

 

در این مدت نه الکس ویدال و نه جرارد دلوفئو نتوانستند جایگزین بازیکن فرانسوی باشند که همین مساله باعث شد تا والورده دست به تغییر سیستم بزند . در حال حاضر بارسلونا رهبر شکست ناپذیر لالیگا و مورد علاقه برای کوپا دل ری است .

 

بارسلونا در روز شنبه مقابل مالاگا به صورت کوتاه به سیستم 4-3-3 بازگشت اما مارکا میگوید پس از این بازی در سنت خوان دسپی ایده بارسلونا برای بازی چهارشنبه سیستم 4-4-2 بوده است .

 

در حقیقت والورده نمیواهد ترکیب عجیبی مقابل چلسی به میدان بفرستد و ترکیب بسیار شبیه به بازی رفت مقابل چلسی در لندن خواهد بود زیرا سرمربی بارسلونا مایل نیست در چنین بازی تعیین کننده ای ریسک کند .

 

بنابراین این باعث میشود تا گزینه حضور دمبله مقابل چلسی در ترکیب اولیه از بین برود .

 

اعضای کادر مربیگری بارسلونا از این بازیکن جوان خواسته اند که هر زمانی که توپ را در جریان بازی در اختیار گرفت بسیار مراقب باشد زیرا هرگونه اشتباه جزئی  میتواند به ضد حمله ای کشنده توسط تیم انگلیسی منجر شود .

 

یکی دیگر از جنبه هایی که آنها خواسته اند تا دمبله در آن بهبود یابد , کارهای دفاعی است که به گروه کمک میکند .

 

همه اینها باعث میشود تا بازیکن فرانسوی تبدیل به یک ابراز برای تغییر پویایی بک بازی باشد نه بخشی از برنامه اولیه .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عاشق بارسا
عاشق بارسا (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۱۸ ۴۵
خریته محضه! چون اعتماد به نفسش میاد پایین اگه نزارتش تو بازی و همینجوری میمونه!
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۵۳ ۳
بعید بدونم دمبله از ابتدا تو ترکیب باشه.چون خود والورده هم گفته ک دمبله تو کارهای دفاعی ضعف داره.و با توجه به شناختی ک از والورده داریم فکر کنم همون ترکیب بازی رفت باشه.
علی کرمانشاهی
علی کرمانشاهی (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۱۷ ۱
دمبله فوق العادس منتها نیست بازیه با چلسی سرنوشت سازه و جای آزمون و خطایی نیس مربی سعی میکنه توی ترکیبش کمترین ریسکو داشته باشه فکر نکنم ترکیب اصلی بازی کنه شک ندارم اینیستا بازی میکنه
لوئیزیتو مسی
لوئیزیتو مسی (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۸ ۲
حداقل از اول نیمه دوم بازیش بده که شاید تعویض طلایی باشه
آخرین نظرات مطالب دیگر