داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

همسر کوتینیو , کلید آینده یری مینا

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو و همسرش
کد خبر : 76981  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
چالش ورود آرتور با پر شدن سهمیه

اختصاصی بارسانیوز – در حال حاضر آرتور هنریکه قادر نخواهد بود تا بدون خالی شدن سه سهمیه پر شده غیر اروپایی بارسلونا به تیم اصلی اضافه شود.

 

با وجود پائولینیو، کوتینیو و یری مینا، ورود آرتور منجر به خروج قرضی یری مینا خواهد شد که تنها راه حل صبر کردن تا زانویه 2019 برای ورود آرتور است چون کوتینیو باید تا انتهای سال جاری برای دریافت گذرنامه پرتغالی صبر کند.

 

باشگاه بارسلونا به منظور جلوگیری از خروج یری مینا به دنبال گرفتن گذرنامه پرتغالی برای کوتینیو از طریق همسرش است که پاسپورت پرتغالی دارد و طبق قانون پرتغال کوتینیو برای گرفتن تابعیت همسرش باید سه سال از زمان ازدواجش گذشته باشد که باتوجه به ازدواج کوتینیو درسال 2012 این شرط فراهم است اما با این وجود گذرنامه کوتینیو تا انتهای سال جاری میلادی به او داده نخواهد شد.

 

از این رو ورود تابستانی آرتور بدون خروج یری مینا امکان پذیر نخواهد بود هرچند که باشگاه گرمیو در بیانیه رسمی انتقال آرتور روی باقی ماندن او تا انتهای سال 2018 در گرمیو خبر داد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶)
۳۵ ۲
امیدوارم هر چه زود تر این مشکل حل شه.یری مینا باید بمونه.
آخرین نظرات مطالب دیگر