داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون یورو برای ۱۶ جام

رومن آبراموویچ - Roman Abramovich
Xبستن
...
رومن آبراموویچ
کد خبر : 77021  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
طرحی موفق نسبت به تمامی سرمایه دارها

اختصاصی بارسانیوز – فوتبال انگلستان همچنان در مسیر فروش باشگاه ها به سرمایه داران قرار دارد و شاید موفق ترین نمونه این طرح باشگاه چلسی باشد که طی 15 سال اخیر با 1 میلیارد و 600 میلیون یورو خرید موفق به کسب 16 عنوان قهرمانی شده است.

 

آبراموویچ هنوز مشخص نیست که هدفش از خرید باشگاه چلسی و نخریدن باشگاهی دیگر چه بوده است چون به هیچ وجه در گفت و گو با رسانه ها ظاهر نمی شود و مصاحبه ای ندارد رئیس متمولی که حتی برای مصافتی 200 متری از خانه اش از ماشین ضد گلوله خود استفاده می کند.

 

تلاش اقتصادی آبراموویچ در چلسی در همان سال های نخست منجر به بدهی سنگین این باشگاه شد که سریعا با تغییر روند در نحوه خرید و فروش به ساحل آرامش رسیدند چون در کنار خرید های گران قیمت، فروش های بزرگی نیز چون فروش 60 میلیونی اسکار و 57 میلیونی دیگو کاستا داشتند.

 

مدل آبراموویچی در چلسی بی شک موفق ترین طرح در ساختن باشگاهی برای قرار گرفتن در جمع باشگاه های بزرگ اروپایی در 15 سال اخیر بوده موفقیتی که به عنوان مثال پاری سن ژرمن در همان روند به آن نرسیده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶)
۳ ۰
این اتوبوسی رد شدن سرمربیا فقط یکمی رو مخه ......
آخرین نظرات مطالب دیگر