داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

6

بازگشت پدرو و فابرگاس به نیوکمپ

پدرو رودریگز - Pedro
Xبستن
...
پدرو رودریگز
کد خبر : 77022  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
حس بازگشت به خانه

اختصاصی بارسانیوز – پدرو و سسک فابرگاس دو بازیکن سابق بارسلونا و حال حاضر چلسی برای اولین بار پس از ترک بارسلونا در سال های 2014 و 2015 به نیوکمپ باز می گردند هرچند که فابرگاس سابقه بازگشتبه همراه آرسنال را داشته است.

 

اگرچه باتوجه به نتیجه دیدار رفت با تساوی 1-1 فرصتی با حس عاشقانه نسبت به بارسلونا در نیوکمپ نیست اما قطعا بازی امشب در نیوکمپ به ویژه برای پدرو خاص خواهد بود چون برای اولین بار مقابله با تیم سابق خود را حس خواهد کرد.

 

پدرو که در 17 سالگی در سال 2004 به بارسلونا پیوست تا برای تیم جوانان A بارسلونا بازی کند درنهایت در سال 2009 جواز حضور در تیم اصلی به وسیله گواردیولا را کسب کرد و در 321 بازی موفق به ثمر رساندن 99 گل و دادن 41 پاس گل شد.

 

تصویری از تمرین شب گذشته چلسی در نیوکمپ

 

پدرو در دوران حضور در بارسلونا 13 عنوان قهرمانی را جشن گرفت که آخرین ان در سوپر کاپ اروپا مقابل سویا بود که آخرین بازی خود را برای بارسلونا انجام داد.

 

اما رفت و آمدهای فابرگاس بیشتر بوده است و پس از ترک بارسلونا به مقصد آرسنال در جوانی مجددا 8 سال بعد در سال 2011 به نیوکمپ بازگشت و با 42 گل و 43 پاس گل در 151 بازی راهی چلسی شد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر