داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , لیگ قهرمانان , نقل و انتقالات , ریکی پویچ , مسی

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

عصبانیت و تهدید پدر مسی باعث آن امضای تاریخی من شد

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 77027  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بی تکلیفی در وضعیت بی تصمیمی

اختصاصی بارسانیوز – لیونل مسی که امروز کسی در بارسلونا از داشتنش پشیمان نیست ممکن بود روزی از صحنه دنیای فوتبال کنار برود که بی تردید کارلس رکساچ مدیر وقت باشگاه بارسلونا بزرگ ترین فرد در دوران حرفه ای این اعجوبه آرژانتینی بابت متقاعد کردن باشگاه بارسلونا جهت حمایت و درمان مسی محسوب می شود.

 

مسی که با سختی ها و تردیدهای زیاد در 13 سالگی به بارسلونا پیوست در آستانه کنار زده شدن از سوی مربیان لاماسیا و بعضی از مدیران بود اما رکساچ پای حرف خود استاد و مسی را جذب کرد.

 

داستان کامل سرگذشت پرواز مسی از آرژانتین به بارسلونا در 13 سالگی

 

در روزهایی که مدیران بارسلونا در تصمیم گیری تعلل داشتند، پدر مسی با عصبانیت از معلوم نبودن تکلیف خود و پسرش رکساچ را تهدید به خروج از اسپانیا و بازگشت به بارسلونا کرد چون قرار بود باشگاه ضمن سکونت دادن به مسی هزینه درمان و هورمون رشد او را نیز بپردازد که گران قیمت بود.

 

 

از این رو کارلس رکساچ با قبول ملاقات با پدر مسی در یک رستوران از امضای روی دستمال سفره اینگونه خبر داد:

من به خورخه پدر مسی گفتم که می خواهیم لئو را جذب کنیم و من به عنوان مدرکی برای اثبات حرفم به او گفتم که امضا خواهم کرد و از پیش خدمت خواستم که دستمالی به من بدهد و من قراردادی را به عنوان مدیر وقت باشگاه  بارسلونا نوشتم و متعهد شدم که مسی را جذب خواهم کرد و پای ان را امضا کردم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ب.ب.ت.ف: مسی
ب.ب.ت.ف: مسی (چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶)
۳۵ ۱
مسی؛ اسطوره‌ی تاریخ فوتبال و بارسلونا؛ فراتر از یک باشگاه. و هر دوی این‌ها نقش بسزایی در پیشرفت یکدیگر داشتند و اینگونه شد که تاریخ این دو را به هم رساند...
ارشیا555
ارشیا555 (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۶ ۰
رکساج اگه تونبودی؟؟؟؟؟
آخرین نظرات مطالب دیگر