داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
29

محرمانه MD : اینیستا بسیار نزدیک به خداحافظی با بارسلونا

آندرس اینیستا
Xبستن
...
آندرس اینیستا
کد خبر : 77073  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
آندرس اینیستا اذعان کرد که در حال بررسی خروج خود در پایان فصل است . او گفت قبل از 30 آوریل تصمیم نهایی خود را در این خصوص خواهد گرفت که آیا در بارسلونا می ماند یا به چین میرود .

اختصاصی بارسا نیوز - موندو دپورتیوو در گزارشی محرمانه خود عنوان کرد که کاپیتان بارسلونا 4 پیشنهاد نجومی از فوتبال چین دارد اما هنوز چیزی را امضا نکرده است .

 

آندرس اینیستا به ترک بارسلونا در پایان فصل نزدیک تر میشود . کاپیتان بلوگرانا در ماه های گذشته در حال گرفتن یک تصمیم است اما هنوز 100 درصد تصمیمی نگرفته است . او تاکنون چند پیشنهاد از فوتبال چین دریافت کرده است . باشگاه تیانجین چین یکی از باشگاه های علاقه مند است اما 3 پیشنهاد دیگر نیز وجود دارد که همه نجومی هستند .

 

این چهارشنبه اینیستا پس از بازی مرحله 1/8 نهایی مقابل چلسی گفت در مورد آینده خود بیشتر فکر میکند و تا 30 آوریل تصمیم خواهد گرفت . او گفت پیشنهاداتی روی میز دارد .

 

لازم به یادآوری است که دون آندرس در ماه اکتبر گذشته قرارداد مادام العمر با بارسلونا امضا کرد و تا هر زمان که بخواهد میتواند در بارسلونا بازی کند . او سال های بسیار زیادی را در بارسلونا سپری کرده است . اگر بخواهیم دقیق باشیم اینیستا 21.5 سال از زمان ورود به لاماسیا در بارسلونا است .

 

لیگ چین بسیار بالاتر از لیگ قطر و ام ال اس آمریکا به بازیکنان خود دستمزد میدهد . با این حال دلیل تصمیم اینیستا فوتبالی است . آندرس دیروز در مورد آینده اش صادق بود . او همواره تاکید کرده است که تنها بارسلونا را زمانی ترک میکند که ببیند نمیتواند به اندازه قبل برای این تیم مفید باشد . او قبلا گفته است که در مورد ترک بارسلونا به حرف بدن خود گوش میکند .

 

اینیستا زمانی که در 6 اکتبر قرارداد خود را با بارسلونا تمدید کرد گفت :

من اگر نتوانم برای تیم مفید باشد در اینجا نخواهم ماند .

 

بازی مقابل چلسی , نشانه دیگری از تعهد او

اینیستا برای ارنستو والورده یک بازیکن ضروری است . مقابل چلسی او یک بار دیگر در ترکیب شروع بارسلونا قرار گرفت و این درحالی بود که والورده قبل از بازی گفت اگر اینیستا 100 درصد آماده نباشد به او بازی نمیدهد . با این وجود او کلید بارسلونا بود هرچند تنها 56 دقیقه بازی کرد .

 

چالش های اینیستا

اینیستا که در 11 ماه مه , 34 ساله میشود به دنبال حضور در چهارمین جام جهانی خود اینبار در روسیه است . او میداند که باشگاه در ژانویه کوتینیو را به عنوان یک جانشین طبیعی خریداری کرده است و قرار است آنها در تابستان آینده آرتور را نیز جذب کنن . آندرس میتوانست در زمستان بارسلونا را به همراه ماسکرانو ترک کند اما او تصمیم گرفت تا جام های بیشتری را با بارسلونا کسب کند .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۶۹ ۱
واقعا لحظه ی خداحافظی اینیستا ناراحت کننده است.

هوادار  بارسا
هوادار بارسا (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۵۱ ۲
بدنش که معلومه کشش بازی سنگین رو نداره ماهم فعلا بهش نیاز مبرم داریم
نیمکت نشینی هم براش افت داره
اگه تا زانویه 2019 بمونه که خوبه
اگه بارسا قهرمان اروپا شد با قهرمانی جام باشگاه های جهان به کارش در بارسا خاتمه بده
آرین بارسلون
آرین بارسلون (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۳۵ ۶
کجا میخای بری پیرمرد ... بمون دیگه!!!
بارسلون"
بارسلون" (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۲۹ ۳
دیگه وفتی قرارداد مادام الهمر بستی زشته به سال بعدش بری خودت گفتی تا وقتی بدنت جواب بده میمونی پس اگه بری چین زدی زیر حرفت...دوست ندارم تو رو هم نثل ژاوی تو این لیگای شخمی ببینم...ترجیح میدم خداحافظی کنی تا بازی تو این لیگای مسخره
کوتی عشقه
کوتی عشقه (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۰ ۲
اخ گل گفتی دقیقا اگه خداحافظی کنه خیلی بهتره تا تو لیگای مسخره بازی کنه ژاوی هم باید همین کار میکرد اینا ک نیازی به پول ندارن بازیکنای بزرگ باید ارزششون حفظ کنن
دانای شش طریقت
دانای شش طریقت (جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶)
۵ ۱
اصلا به لحطه خدافظیش فکر میکنم اشکم در میاد
آخرین نظرات مطالب دیگر