داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : SevillaFCBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
1

نه بارسلونا به وراتی ؛ چه اتفاقی افتاده است ؟

مارکو وراتی - Marco Verratti
Xبستن
...
مارکو وراتی
کد خبر : 77081  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
رایولا به دنبال تیمی جدید

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، وضعیت مارکو وراتی در پاریس پس از حذف زودهنگام مجدد این تیم از لیگ قهرمانان پیچیده و نامعلوم است و با توجه به گزارشات و اطلاعات منابع ایتالیایی ایجنت مارکو در جست و جوی تیمی جدید است.

 

طبق گزارش، پس از پیشنهاد شدن مارکو وراتی به بارسلونا توسط مینو رایولا، این بار این باشگاه بارسلونا است که تمایلی برای گوش دادن به حرف های ایجنت او را ندارد بازیکنی که در تابستان گذشته با مقاومت باشگاه پاری سن ژرمن و البته وسوسه شدن بابت تقویت پروژه پاری با خرید نیمار و امباپه تصمیم به ماندن در پاریس علی رغم علاقه و پیشنهاد بارسلونا گرفته بود.

 

طبق گزارش، بارسلونا با خرید آرتور پس از دمبله و کوتینیو تقریبا پرونده خط میانی خود را بسته و تمایلی به خرید مارکو وراتی ندارد در حالی که مارکو به شدت به دنبال فتح لیگ قهرمانان اروپا است.

 

طبق گزارش منابه فرانسوی، ناصر الخلیفی در حال حاضر دیگر سد راه خروج وراتی نیست و مارکو در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب می تواند پاری سن ژرمن را ترک کند.  


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کاتالان (6)
کاتالان (6) (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۴۴ ۴
کسی که دلش با تیم نباشه همون بهتر که صد سال سیاه نیاد تو تیم
واقعا کوتی و دمبله چقدر عاشق بارسا هستن و با وجود این که مبلغ خریدشون زیاد بود ولی واقعا ارزش اینهمه عشقو داشت
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۳۴ ۰
بارسا جای بازیکن پول پرست نیست آقای وراتی بارسا جای بازیکنان با اخلاق و عاشق تتیم هست مثل دمبله و کوتینیو و سوارز کینگ مسی و ...... نه جای پول پرستان و بی اخلاق هایی مثل تو و نیمار و پوگبا
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۴۰ ۲
دلم به حال اریکسن میسوزه عاشق بارسا هست ولی نه مدیران ما برای جذبش اقدام میکنن نه دنیل لوی لعنتی اون رو ارزون میفروشه ای خدا راه پیوستن اریکسن به بارسا رو خودت باز کن
مسی قاتل
مسی قاتل (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۲۰ ۵
وراتی زیاد که ارزش داشته باشه ۵۰ میلیون نه ۱۰۰تا همون بهتر نیومد ارتور جای پیشرفت بیشتری داره تا این احمق که جلو رئال کمر تیمش رو شکست.اگه اینیستا بره باید یه جانشین براش بگیرن بهترین گزینه اریکسون تاتنهام هست البته نه با ۱۰۰ میلیون
شاهین اف.سی.بی
شاهین اف.سی.بی (جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶)
۴ ۲
دلت خوشه ها،دنیل لوی اریکسنو زیر ١٨٠ میلیون گفته نمیده اونوقت تو میگی زیر ١٠٠ میلیون؟پس قطعا دنیل لوی رو نمیشناسی،اینم بگم لوی بگه ١٨٠ میلیون به ١٧٩،٩٩٩،٩٩٩ یورو هم راضی نمیشه فاید ١٨٠ میلیون نقد بدی تا بهت بازیکن بده.
محمدرضا بارسا 007
محمدرضا بارسا 007 (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۱۲ ۲۱
بارسلونا 1899 چقدر اریکسن اریکسن میکنی .بارسلونا دییونه نیست بیاد هر بازیکنی که عاشق بازی تو تیمشه رو بگیره که .مطمعن باش بارسا اینقدر بازیکن خوب داره که بهتر از اریکسن میشن و هستن .
سمپوزیوم فوتبال
سمپوزیوم فوتبال (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶)
۱۷ ۲
بارسا باید ابهت و اعتبار از دست رفته اش و غرورشو بدست بیاره
تا دیگه هر بازیکنی و مدیری جرات نکنه با بارسا بد تا کنه
بازیش بده دبه کنه سرکیسش کنه دندون گردی کنه
افتخارشون باشه بارسا پیشنهاد خرید داده همکاری داده و...
آخرین نظرات مطالب دیگر