داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
2

پاسخ فرناندز به مکس مایر برای پیوستن به بارسلونا

مکس مایر - Max Meyer
Xبستن
...
مکس مایر
کد خبر : 77117  |   زمان ارسال : جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
بارسلونا مکس مایر را نمیخواهد !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو ، مکس مایر هافبک جوان باشگاه شالکه که قراردادش در پایان فصل به پایان میرسد توسط نماینده های بازیکن به باشگاه بارسلونا پیشنهاد شده است. پپ سگورا و رابرت فرناندز نماینده های بارسلونا در این رابطه  به نمایند های بازیکنان چنین گفته اند  : " نه متشکریم " . در روز های گذشته بارسلونا جذب آرتور ملو هافبک 21 ساله برزیلی را به صورت رسمی اعلام کرد. از طرفی دیگر در فصل آینده کارلوس آلنا به ترکیب اصلی تیم اضافه میشود.

 

در ماه های گذشته زمانی که بارسلونا بازی های لئون گورتسکا هافبک شالکه را زیر نظر گرفته بود وضعیت مکس مایر را نیز زیر نظر داشت که همین مسئله باعث شد که او به بارسلونا پیشنهاد شود. باشگاه بارسلونا نمیخواهد در خط هافبک خود ترافیک زیادی ایجاد کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶)
۲۷ ۳
مالی نیست فقط و فقط کریستین اریکسن
چلسی بارسا
چلسی بارسا (جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶)
۱۹ ۲
100 تا به گریز بدن دیگه پولی نمی مونه به اریکسن بده !!!
کافیه خریدهای گرون
برن دنبال آینده دار ها و حفظ موجودی لاماسیا
@ivan
رضا
رضا (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۹ ۲
چلسی بارسا جان اریکسن 100 میلیون نیست کی چشم هات رو باز میکنی دو برابر قیمت گریزمان قیمتشه زیاد به مبلغ های ترنسفر مارکت دلت رو خوش نکن تنها شانس بارسا برای خرید اریکسن وایسادن برای رسیدن به انتهای قرارداد اریکسن هست کل دارایی بارسا تا تابستان 150 میلیون یورو هست غیر از تقریبا 200 میلیون یورو اریکسن یه 40 یا پنجاه میلیون یورو هم به عنوان پاداش و غیره به عوامل خرید بازیکن و منیجر میرسه خریدها به این سادگی که فکر میکنید نیست بارسا با یکم صبر میتونه اریکسن رو با سی یا پنجاه میلیون یورو بخره کیس قدیمی بارساست ولی برای این مقطع مناسب نیست بارسا توان خریدش رو نداره در ضمن بارسا تو پستش ارتور و کوتینیو رو داره هرچند اریکسن میتونه تو پست ژاوی هم بازی کنه اریکسن در اصل پشت مهاجم بود نه هافبک وسط توانایی بازی تو این پست رو هم داره
آخرین نظرات مطالب دیگر