داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
0

۶ سوال بزرگ که دوست داریم مسی به آن پاسخ دهد !

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 77170  |   زمان ارسال : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
سوال های بزرگ در ذهن هواداران

اختصاصی بارسانیوز – لیونل مسی اعجوبه باشگاه بارسلونا با گذر از 30 سالگی به تمامی افتخارات باشگاهی به همراه بارسلونا دست یافته و آخرین رویای او فتح جام جهانی است.

 

مسی که طبق گفته خود هم اکنون از خودخواهی خود نسبت به گذشته در کار با هم تیمی هایش درون زمین کاسته است، سوالات بزرگی از خود در ذهن هواداران دارد که بی شک در دوران بازنشستگی به ان ها پاسخ خواهد داد.

 

1: از بین نیمار و سوارز در مثلث MSN چه کسی بهتر بوده است؟

این سه نفر در بارسلونا مثلثی آتشین تشکیل داده اند که در 299 بازی موفق به ثمر رساندن 250 گل شده اند اما بجز مسی کدام یک بیشتر موثر بوده اند؟ سوارز با 85 گل زده و 43 پاس گل، بیشتر از نیمار با 59 گل و 30 پاس گل موثر تر بوده که البته به تفاوت پست این دو به عنوان مهاجم مرکزی و وینگر چپ مربوط است. آمار همه چیز را به شما نمی گوید.

 

2: کدام باشگاه های دیگر مدنظر مسی بوده اند؟

مسی تنها بازیکن بارسلونا نیست بلکه نمادی از باشگاه است ولی با این حال امکان دارد که مسی نیز باشگاه را در انتهای دوران حرفه ای خود ترک کند و راهی آرژانتین یا لیگ  آمریکا گردد و یا در بارسلونا باقی بماند.

 

3: در صورت فتح نکردن جام جهانی مسی دوران حرفه ای خود را تکمیل شده خواهد دانست؟

بدون شک مسی جام جهانی را می خواهد اما اگر به این عنوان نرسد چه خواهد شد و احتمالا جام جهانی روسیه آخرین شانس بزرگ مسی برای فتح آن خواهد بود که مسی تاکنون برخلاف مارادونا و پله موفق به کسب آن نشده است.

 

4: مسی می تواند هم تیمی شدن با رونالدو را تصور کند؟

شاید این موضوع در حال حاضر غیرممکن باشد اما می تواند در آینده در لیگ آمریکا رخ دهد و شاید در باشگاه دیوید بکهام در میامی که مسی نیز به او بابت تشکیل باشگاه تبریک گفته بود. فقط تصور کنید که مسی و رونالدو یک گل را در کنار هم جشن بگیرند که شاید رکورد پر بیننده ترین ویدیو را بشکند.

 

5: مسی مایل به ماندن کدام بازیکن در بارسلونا بوده است؟

زلاتان، یحیی توره یا نیمار؟ یا بازیکنی دیگر؟، مطمئنا بازیکنی باید وجود داشته باشد که مسی دوست می داشت در بارسلونا باقی بماند چون قطعا هر بازیکنی نسبت به بازی در کنار یک بازیکن خاص احساس راحتی بیشتری دارد.

 

6: آیا مسی اعتقاد دارد که بهترین بازیکن تاریخ است؟

درحالی که مسی تاکنون این جمله را بر زبان نیاورده اما کریستیانو رونالدو پس از کسب توپ طلای پنجم خود این جمله را بر زبان آورد. اما لئو چه نظری دارد؟ یا اینکه از فروتنی درادامه نیز چیزی نخواهد گفت.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امپراطور مسی
امپراطور مسی (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۴۸ ۱
مهم اینکه همه دنیا میدونن مسی بهترین درتاریخه...مسی توی مستطیل سبز ثابت کرده نبازی نیست با زبون خودش بگه....اگه رونالدو درحدمسی بود پرز به دنبال جذب مسی نبود..
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۱۲ ۱۷
متاسفانه صلاح امشب ترکوند و با پوکر 28 گله شده امیدوارم جلوی سیتی هم اینطوری بدرخشه و سیتی رو حذف کنه تا مسیر قهرمانی برای بارسا هموارتر بشه کاش هافبک های بارسا یکم غیرت کنن به مسی کمک کنن تا گل بزنه و عقب نمونه دریغ از یک ذره کمک به مسی باید خودش بسازه خودش هم تموم کنه
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۱۵
متاسفانه صلاح امشب ترکوند و با پوکر 28 گله شده امیدوارم جلوی سیتی هم اینطوری بدرخشه و سیتی رو حذف کنه تا مسیر قهرمانی برای بارسا هموارتر بشه کاش هافبک های بارسا یکم غیرت کنن به مسی کمک کنن تا گل بزنه و عقب نمونه دریغ از یک ذره کمک به مسی باید خودش بسازه خودش هم تموم کنه
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۸ ۱۵
صلاح امشب ترکوند و با هتریک 27 گله شده امیدوارم جلوی سیتی هم اینطوری بدرخشه و سیتی رو حذف کنه تا مسیر قهرمانی برای بارسا هموارتر بشه
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۷ ۲۲
متاسفانه مسی شانس نداره....
صلاح ۲۸ گله....
صلاح هم مثل پنالدو یه تیم ضعیف گیر میارنو....
شاه لئو
شاه لئو (شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶)
۱۸ ۱
کی گفته شانس نداره؟
بارسا با احتساب بازی فردا ۳ بازی لازم داره تا با تعداد بازی های لیورپول برابر شه پس مسی همچنان شانس داره

ناگفته نمونه صلاح از هر لحاظ که بگیم از هری کین شایسته تره چون گلاش قشنگ ترن ۹ تا هم پاس گل داده
چلسی بارسا
چلسی بارسا (یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶)
۹ ۱
بقيه 24 گلشو چي مي گي باوو
تازه تعادل خط ميانيشون از بين رفته ....
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶)
۱۰ ۱
منظورر اینه که مثل دیگران شانس نداره نکه نمیتونه برسه...........
آخرین نظرات مطالب دیگر