داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
0

" لیونل مسی فرا زمینی است "

لئو مسی - Leo meesi
Xبستن
...
لئو مسی
کد خبر : 77251  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
باید در ورزشگاه نیوکمپ گلزنی کنیم !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش مارکا ، در مرحله یک چهارم نهایی دو تیم بارسلونا و آس رم باید در مقابل هم قرار بگیرند. آمبرتو گاندینی یکی از اعضای مدیریت باشگاه آس رم عملکرد لیونل مسی ستاره اول بارسلونا را مورد ستایش خود قرارداد.

 

بارسلونا و لئو مسی :

ما در این مرحله در مقابل تیمی بازی خواهیم کرد که خودش فوق العاده بوده و همچنین دارای یک بازیکن فرا زمینی است. وقتی مسی بخواهد شرایط بازی را تغییر بدهد او در یک لحظه این کار را انجام میدهد پس باید مراقبش باشیم.

 

بازی رفت در نیوکمپ :

بازی رفت خیلی مهم است ما باید تلاش کنیم در ورزشگاه نیوکمپ به گل برسیم . اگر این اتفاق رخ بدهد و ما در نیوکمپ بتوانیم گلزنی کنیم با نتیجه ای به خانه باز میگردیم که ممکن است به صعود ما کمک زیادی کند.

 

شانس بارسلونا برای صعود بیشتر است :

در فوتبال هیچ چیزی قطعی نیست و نمیشود چیزی را پیش بینی کرد اما دیدار مقابل بارسلونا فوق العاده خواهد بود. در این دیدار بارسلونا فشار زیادی به تیم ما وارد میکند اما ما باید محکم باشیم و با تمام ابراز های خود در مقابل آن ها قرار بگیریم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لئو
لئو (دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶)
۴۰ ۱
بر منکرش لعنت
علی کرمانشاهی
علی کرمانشاهی (دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶)
۳۶ ۱
وقتی ماها میگیم مسی خدای فوتباله نگفتیم پادشاه یا اسطوره و یا..... در جریان باشید خدای فوتبال لقبی نیست که ما طرفدارا بخایم یا بتونیم به هر بازیکنی بچسبونیم بله لیونل مسی فرا زمینی و خدای فوتباله و دهن هرکس که بخاد بازیکنی رو با مسی مقایسه کنه دورا دور سرویس میکنم
سهیل ( ام اس ان)
سهیل ( ام اس ان) (دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶)
۳۳ ۱
خدایا شکرت تو زمانی زندگی میکنم که میتونم بازی های مسی رو ببینم ...
 صادق
صادق (دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶)
۳۱ ۳
مسی رو با القاب صدا نکنید....مسی فقط مسیه.....یه روزی میرسه که اسم ورزشگاه بارسا (نیوکمپ) رو برمیدارن و اسم مسی رو میزارن.....واسمش روی خیلی از جوایز خواهند گزاشت.....شایدم اسم فوتبال عوض کردن و گزاشتن مسی بال
هلنا
هلنا (دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶)
۲۶ ۰
امسال جام واسه ماست
با درخشش مسی
آخرین نظرات مطالب دیگر