داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

مذاکره بارسلونا و ورمالن برای تمدید یکساله !

توماس ورمالن  -  Thomas Vermaelen
Xبستن
...
توماس ورمالن
کد خبر : 77266  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
والورده راضی است

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش انحصاری اسپورت، توماس ورمالن مدافع بلژیکی بارسلونا که تا تابستان سال آینده یعنی 2019 با بارسلونا قرارداد دارد می تواند یک فصل دیگر نیز قرارداد خود را تمدید کند.

 

طبق گزارش، مدیران بارسلونا از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای فصل آینده هستند و یکی از پست های مورد بحث در قلب خط دفاع می باشد جایی که والورده در حال حاضر اومتیتی و پیکه را به عنوان زوج اصلی و یری مینا و ورمالن را به عنوان جانشین دراختیار دارد.

 

از این رو باشگاه قصد دارد تا قرارداد توماس ورمالن را برای یک فصل دیگر گسترش دهد تا این مدافعی بلژیکی تا 2020 در بارسلونا باقی بماند چون به طرز شگفت انگیزی والورده او را به فرم خوبش بازگردانده و به عنوان مدافع سومی مطمئن دراختیار تیم است.

 

بنابراین با موافق والورده برای ماندن توماس ورمالن، این مدافع بلژیکی و مدیران باشگاه در حال صحبت بر سر رسیدن به توافق جهت تمدید هستند و در صورتی که به توافق نرسند توماس می تواند به فروش برسد.

 

توماس ورمالن که بهترین دوران فصل خود را در زمان مصدومیت 2 ماهه اومتیتی تجربه کرد درست در زمان بازگشت اومتیتی مصدوم شد و در تمرین دیدار با بیلبائو در اخرین لحظه با مصدومیتی جزئی مواجه گشت که چالش بزرگ او در فصول اخیر بوده است.

 

این در شرایطی است که ورمالن در ابتدای فصل به صورت رسمی پشت تریبون در اردوی تیم ملی از بازی نکردن در بارسلونا نسبت به والورده انتقاد کرده بود چون ترس از دست دادن جام جهانی را داشت اما مصدومیت اومتیتی اوضاع را برای او بهتر کرد و حالا با داشتن اعتماد به نفس والورده در مسیر خوبی قرار دارد.

 

از سوی دیگر خروج ماسکرانو نیز به نفع ورمالن شده و او می تواند به عنوان مدافع سوم تیم اصلی در ادامه مسیر بیشتر از گذشته فرصت بازی به دست آورد مدافعی که با درخشش در الکلاسیکو نگاه ها را نسبت به خود تغییر داد.

 

طبق گزارش، ورمالن از بودن در بارسلونا و شرایط خود راضی و خشنو است و حمایت همه اعضای تیم و کادر فنی را دراختیار دارد که دلیل اصلی این حال خوب ورمالنف اعتماد و رضایت والورده از اوست.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عاشق بارسا
عاشق بارسا (سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶)
۲۷ ۸
رونالدو بهترین هست
بهترین پورن استار که تو عمرم دیدم
این که اندامش رو نشون میده مشخصه یه گی واقعی هست.
چلسی بارسا
چلسی بارسا (سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶)
۴ ۴

آقای مدیر این کامنت توهین داره ...........
@barcanews
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷)
۲ ۰
اشتباهه با 4 مدافع اونم 2تاپیر و یه خام بری تو فصل.....
بارسا به یه مدافع وسط و چپ جون نیازداره
آخرین نظرات مطالب دیگر