داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

آرتور: دوست دارم با اینیستا، با خدای فوتبال بازی کنم !

آرتور هنریکه - Arthur Henrique
Xبستن
...
آرتور هنریکه
کد خبر : 77270  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
با کوتینیو حرف زدم

اختصاصی بارسانیوزآرتور هنریکه هافبک باشگاه گرمیوی برزیل که بارسلونا با گرمیو برای انتقال او به نیوکمپ به توافق رسیده است پس از بازگشت از مصدومیت و به ثمر رساندن اولین گل خود در مصاحبه ای از انتقال به بارسلونا صحبت کرد.

 

آرتور که به عنوان اینیستای جدید بارسلونا لقب گرفته است در ژانویه 2019 به بارسلونا خواهد آمد تا به جمع بزرگان تیم بپیوندد و در شرایطی که اخبار از خروج تابستانی اینیستا و انتقالش به چین حکایت دارند، آرتور از انگیزه خود برای بازی در کنار کاپیتان بارسلونا سخن گفت.

 

آرتور در مصاحبه ای با وب سایت گلوبو عنوان کرد:

من خبرهای خروج اینیستا از بارسلونا را دیده ام اما نمی دانم که درست است یا که نه و شاید به چین برود. علاقه من روی ماندن اوست چون بازیکنی با کیفیت اینیستا در هیچ کجا پیدا نمی شود. من دوست دارم تا در کنار او بازی کنم و فکر می کنم که هواداران و مدیران بارسلونا نیز همین را می خواهند.

 

آرتور در مقایسه خود با اینیستا گفت:

من نمی خواهم وارد این بحث شوم چون اینیستا الگوی من است و هر کدام از ما ویژگی های خودمان را داریم. او اینیستا استف خدای فوتبال ولی من تازه دوران حرفه ای را آغاز کرده ام. من باید به بارسلونا بروم و بهترین بازی خودم را انجام دهم و خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

اگر اوضاع به خوبی پیش برود و اگر به خوبی در تیم و شهر وفق یابم و سازگار شوم، هدفم این است که دوران حرفه ای فوق العاده ای را برایم خودم رقم بزنم. اینیستا بازیکنی است که تحسینش می کنم.

 

آرتور درخصوص یادگیری زبان اسپانیایی گفت:

من کلاس ها را آغاز کرده ام و وقتی خبر رسمی توافق اعلام شد دوره یادگیری را شروع کردم. باید خودم را برای آینده آماده کنم تا بتوانم صحبت های مربی و هم تیمی هایم را درک کنم.

 

گفت و گو با کوتینیو؟

من گفت و گویی اخیرا با کوتینیو داشتم و دیدم که از من در مصاحبه اش تمجید کرد و می خواستم از او تشکر کنم و به او بابت شخصیتش چه بیرون و چه درون زمین تبریک گفتم.

 

بوسه بر لوگوی گرمیو پس از گل به اینتر ناسیونال؟

من فکر می کنم افراد زیادی درخصوص بارسلونایی شدنم صحبت کرده اند و اینکه من دیگر کاری با گرمیو ندارم و تمرکزم روی بارسلونا است. کسانی که من را می شناسند شخصیتم را می دانند و بوسه ام برای شفاف سازی بود. گرمیو در قلب من جای دارد و می خواستم با این کار از گرمیو و هواداران تشکر کرده باشم


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
محمد آندرس مسی
محمد آندرس مسی (سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶)
۴۵ ۴
جای اینجور بازیکن ها رو یه مدت آدم های بی تعصبی مثل نیمار گرفته بودن
پیرلو
پیرلو (سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶)
۹ ۱
بارسا جای همچین کساییه

کسایی ک قدرشو میدونن

مثل ملو دمبله کوتینیو دیبالا ماسکرانو

و ن امثال نیمار
آخرین نظرات مطالب دیگر