داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
5

لیورپول قیمت محمد صلاح را بالاتر از کوتینیو تعیین کرد

محمد صلاح - Mohamed Salah
Xبستن
...
محمد صلاح
کد خبر : 77274  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
بارسلونا اقدام به خرید کوتینیو با قراردادی به ارزش 120 میلیون یورو + 40 میلیون متغییر کرد . حالا اما باشگاه قرمز برای جلوگیری از خروج یکی دیگر از ستارگان خود قیمت را افزایش داده است .

اختصاصی بارسا نیوز - محمد صلاح ستاره این روزهای لیورپول علاقه مندان زیادی دارد که از جمله میتوان به رئال مادرید اشاره کرد .

 

لیورپول در سال های اخیر بازیکنان بزرگی را از دست داده است . آنها سوارز را در سال 2014 به قیمت 81 میلیون یورو به بارسلونا فروختند .

 

آنها اما یاد گرفتند که از ستارگان خود و استعداد های جدید خود محافظت کنند و سپس با قیمت بسیار بالاتر به فروش برسانند . بعدی میتواند محمد صلاح باشد که از جمله علاقه مندان به این بازیکن میتوان از رئال مادرید نام برد که باشگاه قرمز برای او 225 میلیون یورو میخواهد . این مقدار پول برای فروش محمد صلاح , مهاجم مصری لیورپول به صورت خودکار او را تبدیل به گران قیمت ترین انتقال تاریخ فوتبال میکند . حتی بیشتر از نیمار . در واقع قیمت صلاح 3 میلیون یورو از نیمار که تابستان گذشته از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست نیز بیشتر خواهد بود .

 

 

قیمتی که لیورپول برای محمد صلاح در نظر گرفته است بسیار بیشتر از قیمتی است که آنها او را خریداری کردند .

 

آنها کوتینیو با به قیمت 160 میلیون یورو که 120 میلیون ثابت و 40 میلیون متغییر بودند به بارسلونا فروختند . قیمت صلاح 65 میلیون یورو از شماره 14 بارسلونا بیشتر خواهد بود .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶)
۳۵ ۵
دیگر واقعا قیمت گذاشتن بی معنی شده ..اگر خودش بخاد بره و باشگاه مقابل هم بخاد دیگه کاری از دست باشگاه بر نمیاد ..ما که فعلا در خط جلو ب کسی نیاز نداریم ..اگه واقعا گریزمن بخاد بیاد
چلسی بارسا
چلسی بارسا (سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶)
۲۵ ۴
لیورپول یک باشگاه احمقه
با پولی که از کوتی گیرش اومد می تونست هم دفاع و هم هافبکشو تقویت کنه ولی نکرد
رفت فندایک رو 85 میلیون خرید کاری که تیمهای پر مهره ای مثل سیتی یا یونایتد و حتی چلسی نمی کنن , یعنی ریخت و پاش الکی !!!! تازه فندایک یک دفاع وسطه اونم 26 ساله ......... لاوورن هم 28 سالشه ! خب بعد از 2 - 3 سال باید یه مدافع دیگه بخرن !!!!
با همین پول می تونستن دفاعهای جوونتر یا لااقل ارزونتر بگیرن با همین کیفیت و دفاعشون برا 10 سال بیمه کنن !!!!!
می تونستن یه هافبک الان و یکی تابستون بگیرن و هافبکشون رو برای سالها بیمه کنن ............!!!!
موندن تو لیورپول بی معنیه
@lionafrica
سهیل ( ام اس ان)
سهیل ( ام اس ان) (سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶)
۱۱ ۵
"این مقدار پول برای فروش محمد صلاح , مهاجم مصری لیورپول به صورت خودکار او را تبدیل به گران قیمت ترین انتقال تاریخ فوتبال میکند"
رضا
رضا (چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷)
۴ ۴
عجیب امسال جواب داده مربیش هم تغییر پستی جالبی بهش داده کل تیم باید توپ رو برسوند به صلاح فرقش اینجاست مسی عقب بازی میکنه این نوک حمله امیدوارم لیورپول رو سیتی حذف کنه بازیکنی خطرناکی برای توپ طلا مسی هست همه فقط تعداد گل رو میبینند نه چیزهای دیگه رو مسی تو همه چی بهترین اروپاست خوشبختانه لیورپول تیمی نقص داره ولی اگر اومد بالا تو چمپیونزلیگ اوضاع بد میشه فرانس فوتبال استاد حق خوری و زد و بنده عقب بازی کردن مسی امارش رو اورده پایین و نگران جام جهانی هم هست سبک بارسا هم نتیجه گراست
رضا
رضا (چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷)
۲ ۵
میخوام یه چیز بهت بگم ندیدم کسی تو این سایت اینطور به قضیه نگاه کرده باشه خرید فن دایک یه کاور هست هم برای اداره تخلف مالی اروپا هم پولشون رو برای خرید بازیکن خرج کردند و هم گرونترین مدافع رو از نظر پولی خریدند این ها از طریق این خرید دیدها رو به سمت لیورپول میبرند فکر میکنی جان استونز 62 میلیون یورو قیمتشه این ها همه فقط برای تبلیغات و نام باشگاه هست با این کارها سهام لیورپول با از دست دادن کوتینیو نمیاد پایین و شانسشون با صلاح هم جواب داده لیورپول یه باشگاه 2 میلیاردی یورویی هست و پولدار اون ها تا یه مدت دیگه قدرت خرید تا دویست میلیون یورو رو دارند حتی یه مقدار بیشتر اخر فصل میشه یه حدود 65 میلیون یورو از باقی مانده فروش کوتینیو دارند یه 150 میلیون یورو هم بودجه تابستون اون ها میشه لیورپول باشگاه خسیسی مثل ارسنال بود با کولوپ تغییر روند دادند
@msaeedm68
چلسی بارسا
چلسی بارسا (چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷)
۲ ۴
اگه اینم سیاستشون باشه غلطه !!!
می رفت اینسینیه رو با همین پول می گرفت
هم تبلیغ داشت و هم کیفیت تیم رو میاورد بالا
نمیگم کامل کارشون غلطه ها ولی تیمی روی مدافع خرج می کنه که بقیه ارکانش درست باشن
@reza23547822
رضا
رضا (چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷)
۲ ۵
این سیاست و پایه این نوع سیاست رو پرز ابداع کرد تو فوتبال اون ریال رو که تقریبا برشکسته شده بود گرفت و با خرید های گرون و بازیکن هایی که تمام فوتبال دوستان چشمشون بهشون بود تونست ریال رو از نظر مالی پولدارترین باشگاه دنیا بکنه شاید منتقد هاش بگند از روی بی فکری خرید میکنه و بتونن ازش ایراد بگیرند ولی همه میدونند تو تجارت ادم قدرتمندی هست پول خرید رونالدو رو تمام 94 میلیون یوروش رو تو سه روز با معرفی تو ورزشگاه و اسپانسرینگ و تبلیغات در اورد پرونده خریدهای گرون رو فن خال باز کرد برای منچستر که گند زد گواردیولا برای سیتی راسل و بارتمیو برای بارسا بخاطر همینه که این خرید هارو به نظر دور از فکر میکنند ولی پشت همه این ها برنامه ریزی هست کوریوف حرف قشنگی زد گفت مدیران بارسا فقط به فکر پول هستند و تجارت نه فوتبال چیبرینسکی رو با اینکه گواردیولا میخواست بمونه ردش کردند النا به نظر استعداد داره چرا اصلا بازیش نمیدند کوتینیو رو بارسا میتونست 80 میلیون یورو تو تابستون بخره چرا زودتر خریدنش لیورپول که با فروشش تو تابستون موافقت کرده بود بارسا که داشت نتیجه میگرفت میتونستند یه پولی به کوتینیو بدند یه پیش قرارداد محکم ببندند و کوتینیو رو تابستون بخرند با 80 تا صد میلیون یورو فوتبال همش شده تجارت و پول حرف اول رو میزنه بعد فوتبال
@msaeedm68
رضا
رضا (چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷)
۱ ۳
من گفتم لیورپول نقص داره ولی نه در حمله اینسینیه بازیکن فاز تهاجمی هست لیورپول صلاح فیرمینو و مانه رو داره و تا تابستون نبی کیتا اینسینیه رو که نمیتونه داشته باشه درسته بارسایی ها دوست دارند بارسا از لاماسیا استفاده کنه و این ارزوی قلبی هر بارسایی هست ولی سیاست های بارسلون تغییر کرده بارسا یه باشگاه تجاری شده با بیشترین درامد و لاماسیا هم قدرت سابق رو نداره کیه که دوست نداشته باشه یه ستاره از لاماسیا بیاد تیم اصلی تا حالا که بهترین هاشون النا و اوریل بوسکتس هستند که نتونستند موفق بشند انگار برای اینده اوریل برنامه دارند ولی با توجه به سیاست تجاریشون هر چیزی ممکنه خرید گریزمان جدا از بار فنی و ارزونی سود خوبی برای باشگاه داره من خودم به شخصه از سبک بازی النا خوشم میاد ندیدم بهش بازی برسه
آخرین نظرات مطالب دیگر