داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

اذیت شدن مینا توسط اومتیتی پیش از جدال !

یری مینا - Yerry Mina
Xبستن
...
یری مینا و اومتیتی
کد خبر : 77285  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
شرط بندی هایی برای دیدار فرانسه و کلمبیا میان اومتیتی و یری مینا انجام شده است !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو ، در روز های فیفا و بازی های ملی دو تیم فرانسه و کلمبیا باید در مقابل هم قرار بگیرند. رویارویی یری مینا با هم تیمی های خود یعنی ساموئل امتیتی ، عثمان دمبله و لوکاس دینیه میتواند بسیار جذاب باشد. حالا یک چالش پیش روی مینا و اومتیتی است. یری مینا در مورد دیدار مقابل فرانسه و هم تیمی هایش چنین گفته است.

 

" این یک نبرد است ، با سام یه چالشو شرطی رو بستیم. اون بهم گفت که کلمبیا نمیتواند فرانسه را شکست دهد. خواهیم که در بازی آینده چه اتفاق هایی رخ میدهد " .

 

یری مینا در زمستان به بارسلونا اضافه شد اما هنوز نتوانسته فرصت چندانی برای خود نمایی پیدا کند. یری بعد از پرواز به کلمبیا در فرودگاه کشورش در مورد شرایطش در بارسلونا صحبت هایی را انجام داده است. به نظر میرسد که مینا به آینده اش بسیار امیدوار است.

 

" من آرامم و خیلی سخت کار میکنم. احساس خوبی دارم و منتظرم تا از فرصت هایی که به من میرسد نهایت استفاده را ببرم. من باید برای آن روز آماده باشم در حال حاضر چیز های زیادی از هم تیمی هایم فرا گرفته ام ، در پست من سه بازیکن دیگر وجود دارند که من هر روز در جلسات تمرینی درس های جدیدی از آن ها یاد میگیرم. پاهام رو زمینه و چشام به آسمون و وقتی که بخواهم کاری رو انجام بدم سخت تلاش میکنم تا در بهترین فرم آن را انجام بدهم " .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر