داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
1

تلاش بارتومئو برای ماندن اینیستا

آندرس اینیستا - Andres Iniesta
Xبستن
...
آندرس اینیستا
کد خبر : 77295  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
اینیستا همچنان فکر می کند

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت بررسی وضعیت آینده آندرس اینیستا هم اکنون روی میز مدیران بارسلونا قرار دارد و به یک اولویت تبدیل شده تا در بازه تعطیلات بازی های باشگاهی برای راضی کردن اینیستا برای ماندن تلاش شود که فرصت زیادی باتوجه به اعلام اینیستا مبنی بر تصمیم گیری تا 40 روز دیگر باقی نمانده است.

 

بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا اولین شخصی است که نسبت به ماندن اینیستا تصمیمش واضح و روشن است و درحالی که پیشنهاد مالی فوق العاده ای از چین به دست کاپیتان رسیده باشگاه سعی دارد تا اینیستا را به عنوان مهره ای کلیدی برای فصل آینده تیم متقاعد کند.

 

بارتومئو همواره دوست داشته تا به اینیستا نزدیک باشد و در جریان تمدید اخیر کاپیتان به منزل او رفت تا سوئ تفاهم ها را برطرف نماید و می خواهد در وضعیت فعلی نیز طبیعی رفتار کند وضعیتی که از سوی ارنستو والورده نیز دنبال خواهد شد و در واقع والورده بیشتر از هر کسی نگران خروج اینیستا است چون شخصا از غیر قابل جایگزین بودن اینیستا حرف زد.

 

بارسلونا تکلیف خط هافبک خود را با خرید کوتینیو و آرتور مشخص کرده اما آرتور به احتمال فراوان در تابستان به بارسلونا نخواهد آمد و در ژانویه 2019 دردسترس خواهد بود پس بارسلونا در کوتاه مدت برای فصل آینده به اینیستا نیاز دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سهراب بمانی(مسی+کوتی+بارسا)=حس زیبایی که همیشه دارم
کاش بمونه ..هر چند کم بازی کنه.. ولی حس نوستالژیکی واسه ما...نشانه تعصب و پرچم دار تکی تاکای ..یاداور بارسای شگفت انگیز ه برای ما
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷)
۲۱ ۱
خداحافظی اینیستا با پیراهن بارسا برای هواداران خیلی احساسیه
آخرین نظرات مطالب دیگر