داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

سمپائولی: مشکل این است که بقیه بازیکنان باید با مسی کنار بیایند

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
خورخه سمپائولی و مسی
کد خبر : 77396  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
خورخه سمپائولی از چالش بزرگ خود باخبر است

اختصاصی بارسانیوزخورخه سمپائولی سرمربی تیم ملی آرژانتین که هدایت لیونل مسی را در تیم ملی برعهده دارد در کتاب خود به اسم "ضربان قلب من" درخصوص هدایت لیونل مسی مطالبی را بیان کرد.

 

تمرین دادن مسی یک امتیاز است

در این لحظه احساس من این است که دارم بهترین بازیکن تاریخ فوتبال را هدایت می کنم و این موضوعی عادی نیست ان هم بازیکنی که به مدت یک دهه است که در بالاترین سطح فوتبال به عنوان بهترین بازیکن جهان حضور دارد و این نحوه آموزش و تمرین شما را تحت تاثیر و تغییر قرار می دهد و واقعا انجام دادن این وظیفه در شرایطی که خودش می داند از همه بهتر است دشوار است. این مسئولیتی است که علی رغم دشوار بودن لذت بخش نیز هست.

 

وابستگی به مسی

هم تیمی هایش می خواهند درون زمین به او پاس بدهند چون او همیشه تعیین کننده بوده است. ما باید برای مسی بازی کنیم اما نه اینکه همیشه از او انتظار داشته باشیم. وابسته بودن به مسی به صورت ناخودآگاه بابت آنچه که لئو درون زمین به نمایش می گذارد به وجود امده است اما نباید همیشه به او متکی باشیم. مسی همچنان ماهیت خود را تغییر نداده و همچنان می خواهد در تمام بازی ها حضور داشته باشد و همیشه بنده شود. تفاوت او با سایر بازیکنان در نوع زندگی کردنش با توپ است و با آن عاشقانه زندگی می کند و این برایش مهم تر از خیلی چیزها است.

 

در گذشته من به دنبال راه حل هایی برای مهارش بودم اما حالا به دنبال راه حل ها برای لذت بردن و استفاده از او هستم. سخت ترین کار این است که هم تیمی هایش را با او همراه کنیم چون این بقیه هستند که باید با او کنار بیایند و این اصلا کار ساده ای نیست. بنابراین چیدن برنامه تیمی با حضور مسی کاری دشوار است.

 

فشار قهرمانی در جام جهانی روی مسی

چیزی که من می بینم یک چیز منفی است که به مسی لطمه می زند چون در ذهن خود اینگونه فکر می کند که اگر فتحش نکند کشته خواهد شد و این دیوانه کننده است که با این ذهنیت نتواند از بازی لذت ببرد.  


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
موسی1998
موسی1998 (دوشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۷)
۲۳ ۳
امیدوارم این جام جهانی..جام جهانی مسی و آرژنتین باشه...
آخرین نظرات مطالب دیگر