داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

4

پاسخ بالاگ به خرید ماتیاس دی لیخت توسط بارسلونا

ماتیاس دی لیخت - Matthijs de Ligt
Xبستن
...
ماتیاس دی لیخت
کد خبر : 77470  |   زمان ارسال : جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
با رصد شدن ماتیاس توسط بازی های بارسلونا

اختصاصی بارسانیوز – گیلم بالاگ کارشناس اسکای اسپورتس در جلسه پرسش و پاسخ هفتگی خود پس از لینک شدن اخیر ماتیاس دی لیخت به بارسلونا توسط موندو دیپورتیوو با سوالی در این خصوص مواجه شد.

 

گیلم بالاگ درخصوص تلاش و علاقه بارسلونا برای جذب ماتیاس دی لیخت گفت:

بارسلونا درنظر دارد تا میل خود به جذب ماتیاس را کاهش دهد چون احساس می کند که باشگاه های دیگری بر ان ها در راه جذبش غلبه خواهند کرد و کاملا به او اطمینان ندارند. از سوی دیگر گزینه های زیادی در بارسلونا برای قلب خط دفاع وجود دارد که تصمیم نهایی برای آن ها گرفته نشده و از طرفی اومتیتی نیز درخواست دستمزد بیشتر کرده یا بحث انتقال به منچستر یونایتد.

 

بارسلونا می خواهد مدافع جوانی را به خدمت بگیرد. کلمنت لنگلت 22 ساله مدافع سویا با بند آزاد سازی 30 میلیون یورو و کهرر مدافع شالکه با 35 میلیون یورو بند آزاد سازی به بارسلونا لینک شده اند و حتی روزنامه اسپورت نام دایوت اوپامکانو مدافع لایپزی را نیز عنوان کرده است. بارسلونا به دنبال یک مدافع است و درخصوص یری مینا متقاعد نشده اند و مدافع جوانی را می خواهند.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
احسان بلوگرانا
احسان بلوگرانا (جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷)
۷ ۱۶
لنگت خوبه
رضوان سمدو
رضوان سمدو (جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷)
۲۸ ۱
الان مدافعان جوان و کم سن و قیمت پایین در دسترس زیادن ولی به نظر بنده نزدیک ترین مدافع که بتونه خیلی زود مچ بشه با تیم همین دی لیخته چون آژاکس سبک بازیش شبیه تیم بارساست
درسته قیمتش شاید یخورده نسبت به بقیه زیاد شاید باشه ولی ارزششو داره
آخرین نظرات مطالب دیگر