داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

نتیجه مذاکره جدید بارسلونا و اومتیتی بر سر تمدید

ساموئل اومتیتی - Samuel Umtiti
Xبستن
...
ساموئل اومتیتی
کد خبر : 77938  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
نمایندگان ساموئل با مدیران باشگاه

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، بحث تمدید قرارداد ساموئل اومتیتی در اولویت دستور کار باشگاه بارسلونا قرار دارد و جلسه مذاکره جدیدی بین نمایندگان او و باشگاه صورت گرفته است.

 

طبق گزارش منابع موندو، باشگاه بارسلونا پس از نشست جدید نسبت به تمدید و رسیدن توافق با ساموئل خوشبین تر است چون پیشرفت هایی بر سر مذاکره شکل گرفته اما هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است.

 

باشگاه بارسلونا با خوشبینی نسبت به تمدید می داند که ساموئل دستمزد هرچه بهتری از بارسلونا می خواهد و باشگاه نیز نسبت به ماندن ساموئل بابت کیفیتی که دارد شکی ندارد و از طرفی باشگاه برای تمدید عجله نمی کند تا به بهترین قرارداد ممکن دست یابد.

 

بارسلونا که در فصل جدید قراردادهای تراشتگن، پیکه، روبرتو و اینیستا را تمدید کرده خریدهای بزرگی چون پائولینیو، دمبله و کوتینیو را نیز در کنار سمدو داشته که دستمزدهای بالایی دریافت می کنند و باشگاه نگران میزان بودجه برای دستمزدها است و قصد دارد تا دستمزد درخواستی ساموئل را تا حد امکان کاهش دهد.

 

ساموئل اومتیتی نیز قصد ترک بارسلونا را ندارد اما دستمزد پیشنهادی باشگاه را مناسب ارزش خود نمی داند بازیکنی که در حال حاضر بند آزاد سازی اش تنها 60 میلیون یورو است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷)
۳۴ ۷
سلام. .این نظر و برداشت شخصی خودمه. ..واقعیت امر اینه که من خودمم از وآلوده ناراحتم خصوصا این اواخر. .اما وقتی بازی سیتی رو نگاه میکنم یا بایرن یا پاریس. .حقیقتا ما ب لحاظ نفراتی خیلی از اونها پایینتریم. ..با توجه به داشته هامون واقعا والورده بد کار نکرد. ..میانگین سنی تیم ما واقعا بالاست. .واقعیت تیم ما بازیش کاملا فاقد سرعته. بیاین منطقی باشیم. .از تیم بی هم بخاری بلند نمیشه. .همون سهمیه رو بخان حفظ کنن هنر کردن. .ما واقعا ب یک تقویت اساسی نیازمندیم. ..الکاسر و دینیه و ویدال اینها و وامثال اینها بد نمیخورن. .پیکه. بوسکتس. مسی. سوارز.راکتیچ .انیستا. 6 بازیکن بین سی تا 34 ساله داریم تازه ورمایلن و آلبا پاعولینهوو هم سی سال .با این تیم و این میانگین سنی ..والورده کار بزرگی انجام داد. .ولی سال دیگه قطعا اگه تیم رو جوانتر نکنیم و بازیکن درست و حسابی نیاریم شدیدا به مشکل میخوریم
آیدین
آیدین (دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷)
۱۵ ۸
داداش دقیقا همینیه که شما میگین والورده بازی با رم اشتباه کرد چوبشم خورد
ولی باید تیممونم در نظر بگیریم الآن همین بازی سیتی و تاتنهام شما ببین سیتی چند تا بازیکن جوون و سرعتی داشت سانه دی بروین گوندوغان خسوس و استرلینگ که مثه موشکه
حالا تیم ما رو مقایسه کن ما فقط یه بازیکن سرعتی داریم اونم دمبله اس سوارز که کند شده مسی فقط گاهی اوقات استارت میزنه که بدنش کاملا مشخصه مثه چند ساله پیش توان نداره اینیستا هم همینطور راکیتیچ و بوسکتسم که کندن کوتی ام تازه اومده سرعتش متوسطه ولی بازم خیلی خوبه
تیم به چند تا بازیکن جوون و آینده دار نیاز شدید داره
@lionafrica
آخرین نظرات مطالب دیگر