داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
14

تماس سه باشگاه با بارسلونا برای سیلسن

یاسپر سیلسن - Jasper Cillessen
Xبستن
...
یاسپر سیلسن
کد خبر : 77943  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مشتریان بزرگ یاسپر سیلسن

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، 3 باشگاه اروپایی به دنبال جذب یاسپر سیلسن دروازبان نیمکت نشین بارسلونا هستند و برای جویا شدن از وضعیت فروش او با باشگاه تماس گرفته اند.

 

یاسپر سیلسن دروازبان هلندی که در تابستان 2016 در کمال تعجب به عنوان دروازبان دوم به بارسلونا به عنوان جایگزین براوو که راهی منچستر سیتی شده بود پیوست و چالش رقابت با تراشتگن را پذیرفت.

 

سیلسن پس از تجربه قهرمانی در جام حذفی به همراه بارسلونا در فصل گذشته در فصل جاری نیز فرصت دوباره فتح کوپا دل ری را دارد اما می تواند با رهایی از یمکت نشینی راهی باشگاه های بزر اروپا شود.

 

طبق گزارش موندو، سه باشگاه لیورپول، ناپولی و اتلتیکو مادرید نسبت به جذب یاسپر سیلسن علاقه مند هستند دروازبانی که با بند آزاد سازی 60 میلیون یورویی تا سال 2021 قرارداد دارد که بارسلونا برای جذب او 13 میلیون یورو نقد به اضافه 2 میلیون متغیر به آژاکس پرداخت کرده بود.

 

ناپولی به سیلسن به عنوان جانشین پپه رینا می نگرد که قراردادش در تابستان به پایان می رسد اما سیلسن به ترک بارسلونا فکر نمی کند چون احساس پذیرفته شدن در بارسلونا را دارد ولی با این حال پروژه دروازبان نخست بودن برای او وسوسه کننده خواهد بود.

 

سیلسن در 29 سالگی می داند که فرصت زیادی برای درخشش در اروپا نخواهد داشت و از طرفی گرفتن پست دروازبان اولی از تراشتگن نیز بسیار دشوار است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر