داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

عذرخواهی فرانس فوتبال از اینیستا !

آندرس اینیستا - Andres Iniesta
Xبستن
...
آندرس اینیستا
کد خبر : 78183  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مقاله مدیر فرانس فوتبال

اختصاصی بارسانیوز – مدیر مجله مشهور فرانس فوتبال به عنوان تقدیم کننده هر ساله توپ طلا در سر مقاله خود، حضور داشتن آندرس اینیستا را در لیست بزرگ غایبان فتح توپ طلا دردناک توصیف کرد.

 

پاسکال فری مدیر فرانس فوتبال نسبت به تعلق نگرفتن توپ طلا به آندرس اینیستا ابراز تاسف کرد و با عنوان "اینیستا، متاسفم" در مقاله خود ضمن ابراز تاسف بابت بی عدالتی رخ داده به تمجید از کاپیتان بارسلونا پرداخت که در آستانه خروج از بارسلونا قرار دارد:

او بهترین تسهیل کننده بازی در طول دوران است و درحالی که اکثر هم نسل های او دچار افت شدند اما او حدودا 15 سال است که از عملکردش لذت می برد و همه چیز را برای تیمش ساده تر می کند و بدون هیچ تکبر و خاطره بدی به بازی خودش پرداخته است.

 

استعداد او توسط دیگران نیز بهره برداری می شود به صورتی که بدون او  مسی نیز در بارسلونا خیلی سریع تر خسته می شود. حضور او در جمع غایبان بزرگ فهرست توپ طلا دردناک است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فقط لئو مسی
فقط لئو مسی (سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۵۹ ۳
بله فرانس گوزبال
وقتی برای انتخاب بهترین بازیکن ملاک های تیمی رو در نظر می گیری و گوزالدو رو معرفی می کنی باید هم فهرست غائبان توپ طلا طولانی تر هم بشه.
لعنت به تو فرانس گوزو
رضامسی
رضامسی (سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۴۲ ۲
10سال دیگه مدیر مجله فرانس:ازتمام مردم جهان و فوتبالیستها و.... عذر خواهی میکنم که چهار تا توپ طلای الکی رو به رونالدو دادم دیگه ماهم خونواده داریم باید سیرشون کنیم مجبور بودم میفهمین مجبور.
یاسین
یاسین (سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۳۴ ۱
بر فرض رئال قهرمان لیگ قهرمانانم بشه اون بیشعورایی که به رونالدو رای میدن نمیفهمن رئال تو لبگی بازی میکنه که بارسا قهرمان لیگ و جام حذفیشه و آقای گله اون لیگی این مرتیکه توشه هم مسی و بیشترین پاس گل و ضربه ایستگاهی و بهترین بازیکن زمبن رو دست میاره ولی اون لاشخور تو جام حذفی که کلا اوتن و تو لیگم میشینه استراحت میکنه و بعدش با کمک داوری لیگ قهرمانان میبرن اون بیشعورایی که به این یابو رای میدن چقدر خرن....مسی بیچاره تو هر سه جام خودشو فدا میکنه ولی رای دهندگان کور همیشه حق خوری میکنن
هشت جاودانه
هشت جاودانه (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۴ ۰
حقیقت محض
رونالدو از ۵ توپ طلا حداقل دو تاش تبانی کرده و حق ناحق شده و اینیستا و ژاوی واقعا حقشون یک توپ طلا بوده قطعا
آخرین نظرات مطالب دیگر