داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
6

جنگ ونزوئلا و اسپانیا بر سر ستاره جوان بارسلونا

آلخاندرو مارکز - Alejandro Marqués
Xبستن
...
آلخاندرو مارکز - Alejandro Marqués
کد خبر : 78193  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : ایمان  |  
مارکز در دوراهی برای یک انتخاب !

اختصاصی بارسا نیوز - آلخاندرو مارکز ستاره 17 ساله بارسلونا موفق شد در فینال لیگ قهرمانان جوانان 2 گل به ثمر برساند و نقش مهمی در قهرمانی تیمش در اروپا داشت . این مهاجم جوان اما حالا در یک دو راهی قرار گرفته است . مارکز در 2 کشور اسپانیا و ونزوئلا مورد توجه زیادی قرار گرفته است .

 

 

این بازیکن در کشور ونزوئلا متولد شد اما در اسپانیا بزرگ شد . ونزوئلا قبلا با او تماس گرفته بود و از مارکز دعوت کردند اما او نرفت . این برای فدراسیون ونزوئلا به اندازه کافی بد بود . اسپانیا هنوز از او دعوت نکرده است اما این اتفاق امکان پذیر است . گفته میشود در ماه های آینده اقداماتی انجام خواهد شد .

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسا جان جانان
بارسا جان جانان (سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۲۶ ۴
خب دیوونه نیست که بره ونزوعلا میره اسپانیا در آینده جام هم میگیره..ولی در هر صورت بارسا نباید از دستش بده بازیکن فوق العاده آینده داری هستش
کاتالونیا
کاتالونیا (سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۳۳ ۷
یگی از دوستان یه مطلبی رو گفته بود خاستم جوابشو اینجا بدم.
پست گذاشته اریکسن رو باید بخریم.درست هیچکس منکرش نیست.
چرا؟میگفت چون کوتینیو بازی سازی نداره!!!
کوتینیو رو پس خریدیم چیکار اگه نمیتونه بازی سازی کنه جالب اینه لایک هم خورده چون یه مشت اسکل ریختن اینجا هرکی هرچی می گه لایک میکنن.
منم میدونم به اریسکن احتیاج داریم ولی کوتینیو تو بازی سازی گل زنی یه سرو گردن از اریکسن بهتره پس چرت و پرت نگید ناموسا اگر چشتون به پاس گل هاش رفته اگر کوتینیو هم به جای اینیستا تو پست هافبک وسط بازی میکرد بازی سازی ش رو میدیدی.
پست کسشر نزارید لطفا
آخرین نظرات مطالب دیگر