داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
2

بحث داخلی مدیران بارسلونا بر سر زمان انتقال آرتور

آرتور هنریکه - Arthur Henrique
Xبستن
...
آرتور هنریکه
کد خبر : 78204  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بند خرید تا 15 جولای

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، بارسلونا باید تصمیم بگیرد که آیا آرتور هنریکه را از ابتدای فصل آینده دراختیار داشته باشد یا اینکه او را در میانه فصل به تیم خود اضافه نماید بازیکنی که بارسلونا تا 15 جولای فرصت پرداخت بند آزاد سازی اش را خواهد داشت. این بند در شرایطی است که باشگاه گرمیو علی رغم وجودش از حضور آرتور تا انتهای فصل در بیانیه رسمی خود خبر داده بود. 

 

آرتور هنریکه هافبک 21 ساله برزیلی باشگاه گرمیو که بارسلونا برای او به توافق خرید 30 میلیون یورو ثابت به اضافه 9 میلیون یورو متغیر دست یافت، طبق گزارش موندو باشگاه بارسلونا 4 میلیون یورو را از قبل برای اعمال بند خرید تابستانی برایش پرداخت کرده است که تا 15 جولای مدیران وقت دارند تا تصمیم خود را درخصوص جذبش بگیرند.

 

بنابراین بارسلونا تا اواسط ماه جولای باید تصمیم به پرداخت 26 میلیون یوروی باقی مانده بگیرد یا اینکه برای جذب آرتور تا ژانویه 2019 صبر کند و این بحث حال حاضر بین مدیران باشگاه می باشد.

 

آرتور یا هافبکی فیزیکی تر و بلند قامت تر؟

 

بحث حال حاضر مدیران باشگاه پرداخت هزینه تابستانی بین جذب آرتور باتوجه به عدم تجربه بازی در اروپا اما با خصوصیات بازی به سبک ژاوی و یا خرید هافبکی تکنیکی با قدرت فیزیکی بیشتر برای افزایش قدرت بازیسازی و تهاجمی تیم برای تغذیه مهاجمان و برتری در نبردهای هوایی است که آرتور علی رغم داشتن مزیت قدرت بدنی اما با 172 سانتی متر قد بازیکنی بلند قامت نیست.

 

جایگزین گومز

 

مدیران بارسلونا پیشبینی می کنند که ارنستو والورده باتوجه به خروج تابستانی گومز می تواند بازیکنی با خصوصیات او را درخواست کند یعنی فوتبالیستی قدرتمند از نظر فیزیکی و بلند قامت که البته گومز با این مشخصات نتوانست انتظارات را براورده کند.

 

البته با خروج گومز بازیکنانی چون راکیتیچ، روبرتو و پائولینیو در تیم با خصوصیات مشابه او حضور دارند و شاید والورده جایگزینی برای او نخواهد اما نکته بااهمیت اینجاست که به نظر می رسد روبرتو همچنان مدافع راست تیم باشد و راکیتیچ و پائولینیو نیز 30 سالگی را رد کرده اند.

 

ستاره های آینده دار در بازار

 

در کنار این موضوعف بازیکنان جوانی در بازار نقل و انتقالات حضور دارند که توجه مدیران باشگاه را به خود جلب کرده اند. در کنار فابیان هافبک رئال بتیس بازیکنان جوان دیگری چون دی یانگ و ون دی بک از آژاکس نیز حضور دارند که اما طبق گزارش منابع باشگاه، مدیران به دنبال هافبکی با خصوصیات پائولینیو هستند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آرین بارسلون
آرین بارسلون (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۲۷ ۲
رابیو پاریسن ژرمن هم قدش بلنده و هم بازیسازه. اما کنار آمدن با ناصر کار هر کسی نیست. در مورد آرتور اگه بخاد وسط فصل بیاد داستان یری مینا براش پیش میاد چون والورده مربی نیست که این چنین ریسک کنه. بره تابستون تو تور تابستونی مچ بشه
میراث بوسکتس
میراث بوسکتس (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۳۴ ۱
ببخشید ولی وقتی اوریل بوسکتس هست که دقیقا مثل خود بوسکتس بازی میکنه و پتانسیل بالایی داره ولی اگر ربیوت به عنوان بازیکن ازاد بیاد. خوبه
فوتبال به تو مدیونه مسی...
فوتبال به تو مدیونه مسی... (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۲۳ ۱
پائولینیو 30 ساله رو با 40 میلیون یورو خریدن

اونوقت سر خرید آرتور ملو که واقعاً DNA بارسا رو داره، تردید دارن... .

خدایا ما رو از شر این موجودات نجات بده ... .
چلسی بارسا
چلسی بارسا (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۷ ۰
حتی اگه آرتور هم با همون قیمت بیاد باز بارسا تو خط میانی مشکل داره !!
چون راکی , پائو و حتی بوسکی تو رسیدن با هافبکها و مهاجمهای سریع حریف مشکل دارن ... پس خرید فابیان خیلی هم بی منطق نیست ...!!! بماند که اوریل یک مصدومیت شدید داشته و داره و باید کاملا بهبود پیدا کنه و شاید همین حرف برای ارنایز هم صادق باشه و اونقت میشه بحث کرد که تو تیم بی بمونه یا بیاد اصلی ...!!!!
@amf
مسی قاتل
مسی قاتل (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۷ ۱
سبک بازیش بدرد بارسا میخوره ولی خوب خیلی جوونه یکم ریسکش بالاست باید با قیمت کمتر جذبش کنن مثل مینا
کوتینیو _ مسی _ دمبله
کوتینیو _ مسی _ دمبله (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۳ ۲
سلام بچه ها ....من الان دقیقا متوجه نشدم ....اگه بخوایم آرتور رو تابستان بخریم باید چند بدیم ؟ چون باشگاهش گفته تا پایان فصل توی گرمیو خواهد بود ....اگه زمستون بیاد هیچ‌فایده ای نداره و میشه مثل یری مینا . مگراینکه آندرس اینیستا بمونه ....اون موقع زیاد به هافبک نیاز نداریم و میتونه همون زمستون بیاد . هر چند که تابستان اومدنش خیلی بهتره ....با خرید گریزمان سیستم بازی ۴۳۳ میشه و کمتر از هافبکا استفاده میکنه و در نتیجه هافبکا انرژی کمتری مصرف میکنن و زیاد کمبود هافبک رو احساس نمیکنیم ....هر چند که امیدوارم اوریل بوسکتس رو بیاره تو تیم اصلی و ذخیره ی بسکتس بشه
هوادار  بارسا
هوادار بارسا (چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۷ ۰
چه عجب بالاخره مدیرا هم به این نتیجه رسیدن برای موفقیت تیم متعادل باشه-حتی زمان گواردیولا هم چندین بازیکن تو پستای مختلف با قد و قدرت بدنی بالا و جنگنده تو تیم بودن ممکنه همیشه بازی نکنن ولی مقابل تیم های قلدر فیزیکی و خشن خیلی لازمه بازی برگشت با رم بوسکی و اینیستا چقدر خواستن توپ حفظ کنن نتونستن لو دادن با کوچکترین اشاره میفتادن
الان فقط تو تیم امتیتی رو داریم که اونم بازی با رم خوب نبود -مینا هم که جدیدا اومده- حداقل مسی رو فاکتور بگیریم تو بقیه پست ها بخصوص میانه زمین لازم داریم -برای ضد حملات سریع هم دمبله فکر کنم بتونه اقایی کنه هم سرعت و دریبلینگ خوبی داره -بازی با سویا اگه اون فرار کوتی نبود ممکن بود بازی گره بخوره-بد نیست تو بعضی بازیا بخصوص تیم های از نوع اتلتیکو به سیلسن هم اعتماد بشه
آخرین نظرات مطالب دیگر