داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

طرح مورینیو برای جذب اومتیتی !

ساموئل اومتیتی - Samuel Umtiti
Xبستن
...
ساموئل اومتیتی
کد خبر : 78372  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
تلاش در عین ناامیدی

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، ژوزه مورینیو سرمربی شیاطین سرخ همچنان روی جذب ساموئل اومتیتی اصرار دارد و او را عضوی کلیدی از برنامه فصل آینده تیمش درنظر گرفته است اگرچه که به نظر می رسد ساموئل با رسیدن به توافق اولیه با باشگاه بارسلونا، قصد ترک نیوکمپ را ندارد و آقای خاص را ناامید کرده است.

 

اما با این وجود ژوزه مورینیو هنوز در حال تلاش است به صورتی که طبق گزارش روزنامه سان انگلستان، آقای خاص قصد دارد تا برای ورود ساموئل، لیندلوف را خارج کند چون درخصوص عملکرد و موفقیتش در کوتاه مدت شک و تردی دارد به صورتی که اومتیتی و اوانز در دستور کار آینده اش قرار دارند.

 

ساموئل در آستانه توافق

 

طبق گزارش اسپورت، جذب اومتیتی برای مورینیو به هیچ وجه کار آسانی نیست چون بارسلونا با آغاز دور جدید مذاکره با نمایندگان اومتیتی در روند تمدید پیشرفت داشته و انتظار می رود تا قبل از جام جهانی ساموئل با بارسلونا به توافق برسد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
یاسین
یاسین (سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱۳ ۱۰
الان این طرح بود مثلا لیندلوف رو خارج کنه..چه ربطی به اومتیتی داره هرچند شاید خیلی هاتون مثل من از اومتیتی دل چرکین باشین که دوساله نیومده فاز پول در حد بازیکنای بزرگ بارسا برداشته کسایی هم که میگن ارزش این قیمت رو داره بارسا اگه دیلیخت رو بخره بعد یه سال چنان اینو ذخیره میشونه که صداش در نیاد ...مثل اومتیتی تو دنیا زیادن فقط باید بیان بارسا و البته فقط بازی کنن یه سال نشده اومتیتی رو هم تو جیبشون میزارن ...همین مینا بره پیش یه دونده دو سرعت همون کاری که رونالدو کرد مشکله استارتای انفجاریش رو حل میکنه...قد و قامت خوبی داره بهش سرعت و تجربه اضافه بشه برای چندین سال دفاع بارسا بیمس ولی دیلیخت نسخه جوونتر و جسورتر پیکس که نخریدنش نهایت خریت مدیریت رو میرسونه
ری را
ری را (سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۲ ۹
۳۰ میلیون مارسیال فوسو منساه رو بده اومتیتی رو برداره
ری را
ری را (سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۲ ۸
30 میلیون بعلاوه مارسیال بعلاوه فوسومنساه رو بده اومتیتی رو برداره
پاسخ اولمو حرف بعلاوه گذاشتم نیفتاد مجبور شدم دوباره بنویسم و بجای حرف بعلاوه از کلمه بعلاوه استفاده کنم
میراث بوسکتس
میراث بوسکتس (سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱۳ ۱
والا مورینیو اگه تیم منتخب بازیکنای تاریخم بهش بدن باز هیچ غلطی نمیکنه این تیمی که الان دستشه والا اگه دست منصوریان هم بود اینجور نتیجه میگرفت
آخرین نظرات مطالب دیگر