داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
1

بارسلونا به طور جدی به جذب لنگلت فکر میکند !

لنگلت  - Lenglet
Xبستن
...
لنگلت در مقابل مسی
کد خبر : 78806  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
ممکن است این مدافع 22 ساله در تابستان راهی بارسلونا شود !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو ، احتمال اینکه بارسلونا در تابستان با مدافع فرانسوی سویا قرارداد امضا کند وجود دارد. لنگلت مدافع 22 ساله بازیکنی است که در فصل گذشته با 5 میلیون یورو از نانسی راهی سویا شد و حالا یکی از پدیده های بزرگ لقب گرفته است. لنگلت یک بازیکن سرعتی ، توان بالا در بازیسازی و در بازی هوایی نیز توانایی بالایی دارد. رابرت فرناندز بار ها عملکرد وی را از نزدیک تماشا کرده و علاقه ی بسیار خاصی نسبت به جذب این مدافع دارد.

 

بعد از نمایش فوق العاده ضعیف توماس ورمالن و یری مینا در دیدار مقابل لوانته سران باشگاه پروژه جدیدی را برای خط دفاعی در نظر گرفته اند. به نظر میرسد که جدایی یکی از این دو مدافع قطعی خواهد بود و لنگلت جوان با بند آزاد سازی 30 میلیون یورویی خود در صدر لیست است. پیش از عملکرد ضعیف خط دفاعی تمرکز بارسلونا روی تقویت خط هافبک و حمله بود اما حالا به نظر میرسد که باید شاهد تقویت خط دفاعی تیم نیز باشیم.

 

در حال حاضر بازیکنانی چون ماتیاس دی لیخت ، مارکینیوس و کولیبالی در لیست بارسلونا حضور دارند اما رقم بالای جذب آن ها ممکن است باعث شود که بارسلونا قید جذب آن ها را بزند. باید دید که آیا یک فرانسوی جدید به تیم اضافه میشود یا شرایط به نحو دیگری خواهد بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
 مهبد
مهبد (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۶ ۱۳
به شخصه حاضرم اومتیتی بره به شرطی که بجاش دی لیخت و لنگلت بیان
آرین بارسلون
آرین بارسلون (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۹ ۱
نظر شخصیت محترمه ولی اصلا جالب نیست. چرا وقتی بازیکنی که تو اوج هست از دست بدیم و برین سراغ بازیکنانی که بیشتر رسانه ها (برای پیدا کردن مخاطب) و دلالها (برای پر کردن جیبشون) بزرگشون کردند. یکم عمیقتر فکر کنیم
بارسا مسی
بارسا مسی (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۲ ۷
مارکینیوس کولیبالی
همیشه همینطور بوده که گزینه های a و b گفتن گرونن رفتن یکی رو گرفتن که به درد نخورده
آرین بارسلون
آرین بارسلون (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۷ ۰
گاهی شکست طمع شیرینتر از پیروزی داره!!! اگرچه بارسا رکوردش از بین رفت (که اصلا یه موضوع مهمی نبود) اما نکات خیلی جالبی فهمید.
"ضعف شدید دفاع"
امیدوارم فصل بعد دفاع منسجمی داشته باشیم چه با رشد بازیکنان فعلی بخصوص یری مینا چه خریدهای مناسب
کینگ مسی
کینگ مسی (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱ ۰
مدیریت خیلی مزخرف شده نمیتونن چهارتا بازیکنو سر جاشون بشونن
اومتیتی پول بیشتر میخواد حالا بوسکتس بعد یکی دیگه و... . اینجوریه که تیم به نابودی کشونده میشه.
دست مزد مسی خیلی بالاست همین باعث شده بقیه هم به مقدار دستمزدشون بسنده نکنن و درخواست بیشتری داشته باشن. این مسئله برای تیمی مثل بارسلون خیلی مزخرفه . حتی به اندازه یه تیم پیش و پا افتاده نمیتونن رو بازیکنا مدیریت کنن یکی یکی دارن میرن .خدا به خیر کنه
آخرین نظرات مطالب دیگر