داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

10

ورود رئال به رقابت برای جذب لنگلت

کلمنت لنگلت - Clement Lenglet
Xبستن
...
کلمنت لنگلت
کد خبر : 78818  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
علاقه زیدان به هموطن سویایی

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، باشگاه رئال مادرید با توجه به علاقه زین الدین زیدان به کلمنت لنگلت مدافع فرانسوی سویا به رقابت در جذب او در کنار بارسلونا ورود پیدا کرده است.

 

طبق گزارش منتشر شده، درحالی که بارسلونا روند انتقال لنگلت را تسریع بخشیده و قصد پرداخت بند ازاد سازی او را دارد در باشگاه سویا با اطلاع از علاقه مندی رئال مادرید از رئال صحبت می شود.

 

با تایید روز گذشته ایجنت کلمنت لنگلت مبنی بر علاقه مندی باشگاه های اسپانیایی به جذب لنگلت نیز می شد تصور کرد که رئال مادرید نیز برای جذب لنگلت در تلاش است.

 

ایجنت لنگلت اعلام کرد که این مدافع فرانسوی تا انتهای فصل درخصوص آینده خود تصمیمی نخواهد گرفت مدافعی که با توجه به حباب بزرگ بازار نقل و انتقالات باتوجه به کیفیتش بند آزاد سازی کاملا مقرون بصرفه ای به ارزش 30 میلیون یورو دارد که طبق گزارش ها از تابستان به 45 میلیون یورو افزایش خواهد یافت.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
پوریا
پوریا (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱۹ ۲
بیا. بازم بارسا رفت سراغ یکی، رعالم پشت کیون بارسا اومد سراغش. مگه اینا استعداد یاب ندارن؟ بیکار نشستن منتظرن ببینن بارسا سراغ کی میره تا بیان بگیرنش
آرین بارسلون
آرین بارسلون (سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱۳ ۱
میخاد بازار بارسا فقط خراب کنه!!!
آخرین نظرات مطالب دیگر