داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

لگانس ۱ ۳ بارسلونا
پایان : باز هم مسی !
0

پدر رافینیا: اینتر و بارسلونا باید راه حلی پیدا کنند !

رافینیا - Rafinha
Xبستن
...
رافینیا
کد خبر : 78873  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
سرگردانی رافینیا

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، مازینهو پدر رافینیا که طبق گزارش های زمان انتقال، پسرش را با شرط خرید توسط اینتر درصورت راهیابی این تیم به فصل آینده لیگ قهرمانان راهی این باشگاه ایتالیایی کرده بود با تکذیب این خبر از لزوم رسیدن دو باشگاه به راه حل خبر داد.

 

مازینهو با اطمینان بابت رضایت پسرش از زندگی در ایتالیا و بازی در اینتر میلان اعلام کرد که سرنوشت پسرش ربطی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد و در این خصوص گفت:

لیگ قهرمانان هیچ ارتباطی به آینده پسرم ندارد و همه چیز بستگی به اینتر خواهد داشت و اینکه چه کار خواهند کرد و در حال حاضر مسئله اقتصادی مطرح است و باید دو باشگاه به راه حل برسند. من می خواهم که در اسرع وقت از تصمیم اینتر مطلع شوم تا زمان کافی برای مطالعه وضعیت و کمک به باشگاه برای رسیدن به توافق تضمینی حضور پسرم در اینتر وجود داشته باشد

من هنوز از تصمیم اینتر خبر ندارم ولی با این حال می توانم اعلام کنم که ما از حضور در اینتر خوشحالیم


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱۴ ۳
از همه بازیکنایی که برای خط هافبک گرفتیم جز کوتی بهتره !!!
(پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۸ ۲
اینتر کثافت از بارسا بازیکن خریده و وظیفه داره پولش رو پرداخت کنه ولی از بی عرضگی بارتومئو و مدیران بارسا فکر نکنم از رافینیا هم پولی گیر بارسا بیاد و به جای 35 میلیون نقد به صورت اقساط ماهیانه 1 میلیون یورو طی 35 قسط به اینتر واگذارش میکنن
آخرین نظرات مطالب دیگر