داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : RealBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
0

اولین تمرین پس از بازگشت به بارسلونا

آندرس اینیستا - Andres Iniesta
Xبستن
...
آندرس اینیستا
کد خبر : 78875  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
جلسه تمرینی برای دیدار با رئال سوسیه داد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، جلسه تمرینی بارسلونا پس از بازگشت از ژوهانسبورگ با حضور بازیکنان موجود و برخی بازیکنان تیم دوم برگزار شد.

 

بارسلونا پس از پروازی طولانی مدت و مدیریت خستگی با فرستادن دو تیم در دیدار دوستانه مقابل مامیلودی جلسه تمرینی ریکاوری خود را برگزار کرد و فردا را استراحت خواهند کرد تا شنبه آخرین جلسه تمرینی خود را قبل از آخرین دیدار فصل برگزار کنند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علی کاتالان
علی کاتالان (پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۱ ۱
سلام ایمان تو بخش خصوصی بهتون پیام دادم اگه میشه پاسخ بدید. فکر میکنم تو بخش خصوصی پیام زیاد فرستادن برات فرصت نمیکنی همه رو ببینی برای همین اینجا گفتم که پیام منو اگه میتونی بخون.
@barcanews
(پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷)
۴ ۲
اینتر کثافت از بارسا بازیکن خریده و وظیفه داره پولش رو پرداخت کنه ولی از بی عرضگی بارتومئو و مدیران بارسا فکر نکنم از رافینیا هم پولی گیر بارسا بیاد و به جای 35 میلیون نقد به صورت اقساط ماهیانه 1 میلیون یورو طی 35 قسط به اینتر واگذارش میکنن
آخرین نظرات مطالب دیگر