داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

یری مینا: بارسلونا بهترین اتفاق زندگی من است

یری مینا - Yerry Mina
Xبستن
...
یری مینا
کد خبر : 79063  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
یری به دنبال فرصت

اختصاصی بارسانیوز یری مینا مدافع کلمبیایی بارسلونا که به عنوان جانشین خاویر ماسکرانو در نیم فصل به تیم اضافه شد و با خط خوردن های سریالی در انتهای فصل فرصت بازی به دست آورد، طبق گزارش های منتشر شده، باشگاه به دنبال خروج قرضی اش برای کسب تجربه بیشتر است که یری قبل از رفتن به کشورش درخصوص بارسلونا مصاحبه ای انجام داد.

 

یری مینا ماه های نخست حضور در بارسلونا را اینگونه توصیف کرد:

بارسلونا فراتر از تصوراتم بوده و بهترین اتفاقی بوده که برایم رخ داده است و دارم از آن لذت می برم. من خوشحالم و اصلا چیزی در مورد ترک اینجا در سرم نیست. من می خواهم تاریخ سازی کنم و اعتماد مربی، هم تیمی و مدیران را به دست آورم.

 

اثر ترک اینیستا؟

قطعا نبودش را خیلی حس خواهیم کرد. او شخصیتی بسیار متواضع دارد و از زمانی که وارد تیم شدم به من توجه داشتو این رادرون زمین نشان می داد. من خاطره خوبی از آندرس دارم و حالا امیدوارم که او را در جام جهانی ببینم.

 

دوست داشتنی ترین چیز در بارسلونا؟

من به سختی فرصت کردم تا شهر را ببینم. اما توانستمدریای بارسلون و مردمش را ببینم مردمی که به من دلگرمی داده اند و در روز معارفه ام نیز تحت تاثیر قرار گرفتم.

 

تمرین در کنار مسی، اینیستا، سوارز، کوتینیو، پیکه و ....احساس خاصی دارد؟ بازی در روز خداحافظی اینیستا چی؟

بسیار دیدنی بود. در حین گرم کردن من نزدیک اینیستا شدم و به او گفتم که تو مثل برادر بزرگم هستی و او به من گفت که آرام باش برادر تو در قلبم قرار داری و مراقبت هستم. تصور کنید که من تنها چند ماه هست که در تیم هستم. این فوق العاده است.

 

حامی تو در روز بد؟

خب زمان بد اندکی داشته ام چون خانواده بزرگی در رختکن داریم و همه از یکدیگر حمایت می کنند مخصوصا جوردی آلبا که من را پانیتا صدا می زند. کوتینیو، پائولینیو، مسی و سوارز هم فوق العاده هستند.

 

یری مینا همچنین از اعتقاد خود به خداوند گفت:

اعتقادم را از افراد نزدیک به خود گرفته ام و قدرت ما از خداوند است و من همیشه از او تشکر می کنم حتی در لحظات بد چون پس از هر طوفانی خورشید خواهد درخشید. من همیشه قبل از بازی دعا می کنم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر