داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

رودریگو برای ۲۰۲۰ ؛ بزرگ ترین معضل بارسلونا در مذاکره

رودریگو - Rodrygo
Xبستن
...
رودریگو
کد خبر : 79066  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
پپ سگورا در برزیل

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش روزنامه اسپورت، باشگاه بارسلونا به دنبال رسیدن به توافق با باشگاه سانتوس بر سر انتقال رودریگو گوئس به نیوکمپ است و استراتژی خود را با اعزام پپ سگورا به برزیل بابت علاقه مندی باشگاه هایبزرگ اروپایی و جلوگیری از از دست دادن رودریگو تسریع بخشیده است.

 

در صورتی که رودریگو از حق خود به مانند آرتور چشم پوشی کند هزینه انتقال باتوجه به حق 20 درصدی نیمار جدید به ارزش 40 میلیون یورو خواهد بود. رودریگو که در 17 سالگی در تیم سانتوس خودش را در ترکیب اصلی تحمیل کرده است که تا 18 سالگی قادر به انتقال به اروپا نخواهد بود.

 

طبق گزارش، بارسلونا به دنبال تضمین جذب رودریگو و زیرنظر داشتن آن در کوتاه مدت است تا او را در سال 2020 به خدمت بگیرد.

 

درحالی که هیچ مذاکره ای بین دو باشگاه وجود ندارد، بارسلونا به دنبال باز کردن مسیر مذاکره است چون لیورپول در سال 2017 در آستانه جذب رودریگو قرار داشت بازیکنی که تا 2022 با سانتوس با بند آزاد سازی 50 میلیون یورویی تحت قرارداد است.

 

طبق گزارش، بارسلونا به دنبال جذب رودریگو با مبلغ 30 میلیون یورو است یعنی 10 میلیون یورو کمتر از حالتی که رودریگو سهم 10 میلیون یورویی خود را از بند آزاد سازی 50 میلیونی ببخشد.

 

باقی ماندن رودریگو برای گرفتن مهلت پرداخت

 

طبق گزارش، بارسلونا باتوجه به وضعیت اقتصادی خود قادر به پرداخت مبلغ خرید رودریگو در حال حاضر و یا به صورت یکجا نیست و قصد دارد تا با نگه داشتن رودریگو در سانتوس این مبلغ را در زمان های مختلف پرداخت نماید که بدون شک بزرگ ترین مانع در روند مذاکرات خواهد بود.

 

بنابراین ضروری است که رودریگو و نمایندگانش در این زمینه به بارسلونا کمک کنند که واضح ترین پیام رودریگو در هفته گذشته ارسال شد که اعلام کرد:

بازی در بارسلونا مثل یک رویاست.

 

همچنین دیگر چراغ سبز رودریگو سفر پدر و مدیر برنامه اش در هفته های اخیر به بارسلونا بوده که باعث سفر پپ سگورا به برزیل شده است.

 

ولی با این حال رئیس باشگاه سانتوس با باز کردن بحث اختلاف دو باشگاه بر سر انتقال نیمار ، به نوعی شرط ورود به مذاکره را پرداخت شدن طلب انتقال نیمار عنوان کرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷)
۱۶ ۳
الان دیگه کلایورتو نمی خوان !!!!
الدورادو
الدورادو (پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷)
۱۱ ۳
بچه ها اصلا درست نیس که بدون ذکر دلیل از یکی مثل والورده یا بارتامئو الکی انتقاد کنین و رویه مخ کاربرا راه برین اگه انتقادی است باید با دلیل باشه اونایی که اینکارو میکنن هم رئالی هایی هستن که مریضن و میخوان برن رو مخمون به نظرم باید مدیریت پاکشون کنه
دمبله کوتینیو
دمبله کوتینیو (پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷)
۷ ۱
قید عبدالقادر عومورو هم زدن انگاری..
امیرحسین
امیرحسین (جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷)
۶ ۰
بابا بی خیال انقدر بزرگش کردن نیمار جدید خخخخخ
نیمار ده برابر اینه تکنیکش این اصلا فانتزی بازی نمیکنه فقط توپو میندازه جلو میدوئه اگه کسی تونست به من بگه کجای بازی این به نیمار می بره ازش ممنون میشم اینی که من کلیپشو دیدم اصلا در حد ببارسا نیست
یه زمانی روبینیو رو چنان گندش کردن حتی تو میلان و رئالم رفت بازی کرد ولی آخرش هیچی ازش در نیومد تازه تکنیکش ده برابر این بود
امثال نیمار تو فوتبال برزیلم که پر استعداده هر ده پونزده سال یه ببار ظهور می کنن در سطح تکنیک نیمار یه دونه رونالدینیو بود که البته تکنیکش از نیمارم خیلی سرتر بود و یه دونه ام رونالدو برزیلی البته از لحاظ دریبلینگ میگم البته اون چیزی که به فوتبال دیدن من قد میده روماریو و ریوالدو و دنیلسونم از نظر دریبلینگ تو رتبه پایینتر اینا فقرار می گیرن
ولی این یارو رودریگو اصلا اندازه این حرفا نیست که بشه با اینا مقایسش کرد به نظرم تو کلیپش بازیکن خوبی هست ولی اونطور استعداد خفنی نیست قطعا جاستین کلایورت بش سره
آخرین نظرات مطالب دیگر