داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : RealBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
1

رودریگو در دستان بارسلونا و ادعای بی اساس مارکا !

رودریگو - Rodrygo
Xبستن
...
رودریگو گوئس
کد خبر : 79452  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
رودریگو شخصا تصمیم می گیرد

اختصاصی بارسانیوز – درحالی که بارسلونا از ماه ها قبل در تلاش برای جذب رودریگو به عنوان نیمار جدید سانتوس و فوتبال برزیل بوده و حتی پس از سفر پدر و نماینده او به بارسلونا، باشگاه نیز پپ سگورا را عازم برزیل کرد، حالا خبر از ورود رئال مادرید به انتقال در شرایطی به گوش می رسد که رئال به باشگاه سانتوس برای انتقال امیدوار است.

 

درحالی که بارسلونا گام های بزرگی برای جذب رودریگو برداشته و ملاقات ها انجام شده و در تلاش است تا هزینه انتقال را کاهش دهد، باشگاه سانتوس بابت ماجرای انتقال نیمار برخورد خوبی با بارسلونا نداشته و رئیس سانتوس در پاسخ به انتقال رودریگو به بارسلونا پای مطالبات روی نیمار را به وسط کشید و به نوعی پرداخت شدن مطالبات از سوی بارسلونا را شرط مذاکره نامید.

 

بنابراین بارسلونا در صورتی که سانتوس نخواهد به مذاکره ورود کند می تواند با کسب رضایت رودریگو بابت چشم پوشی از حق 20 درصدی خود، مبلغ 40 میلیون یورو را بدون مذاکره با سانتوس پرداخت نماید و رودریگو را به خدمت بگیرد و شرط جذب رودریگو کسب رضایت شخصی بازیکن است نه سانتوس

 

علاقه رئال به رودریگو از کجا آمد؟

 

پس از اینکه تلویزیون LaSexta اسپانیا تنها خبر از تمایل رئال برای پرداخت بند آزاد سازی 50 میلیون یورویی رودریگو توسط رئال مادرید داد، روزنامه مادریدی مارکا در شرایطی از پرواز دو نماینده رئال به برزیل برای مذاکره با سانتوس و نماینده رودریگو اطمینان داد که برخلاف اطمینان، نامی از دو نماینده نبرد.

 

بنابراین آنچه که به وضوح معلوم است، سانتوس مالک 40 میلیون از 50 میلیون یورو بند آزادسازی رودریگو است که بارسلونا در صورت داشتن رضایت شخصی رودریگو بدون هیچ نگرانی آن را به سانتوس بدون ورود به مذاکره پرداخت خواهد کرد.

 

بنابراین جلب رضایت پدر و ایجنت و در نتیجه شخص رودریگو، رئال نمی تواند صرفا در مذاکره با سانتوس پیروز این انتقال در شرایطی باشد که بارسلونا زودتر از رئال اقدام کرده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
علی کوتینیو &مسی
علی کوتینیو &مسی (چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷)
۱۰ ۲۵
نگران نباشین باو ما بازیکنای صد برار بهتر ازاینو داریم برو رئال
علی کاتالان زاده
علی کاتالان زاده (چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷)
۱۷ ۳
امیدوارم که الکی امیدواری نداده باشید.
عارف10
عارف10 (چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷)
۱۵ ۲
ده درصد ۵۰ میلیون میشه ۵ میلیون در حقیقت باشگاه مالکیت ۴۵ میلیونو داره و بارسا ۵ میلیون میتونه تخفیف بگیره فقط نه ۱۰ میلیون
@barcanews
جاوید بارسا
جاوید بارسا (چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷)
۱۶ ۳
فکر کنم طلب نیمار خیلی ناچیز باشه باید طلب نیمار را بدند قال قضیه را بکنند دوباره مثل قضیه اسنسیو سر چندر قاز حسرت به دلمون نزارند
 MESI )KING OF THE KINGS)
MESI )KING OF THE KINGS) (پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷)
۰ ۰
عارف جان سهم بازیکن ۲۰٪ هست نه ۵٪ که میشه همون ۱۰ میلیون
 MESI )KING OF THE KINGS)
MESI )KING OF THE KINGS) (پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷)
۰ ۰
۲۰٪ هست نه ۱۰٪
آخرین نظرات مطالب دیگر