داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : RealBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
16

ناراحتی تراشتگن در تمرینات تیم ملی آلمان

مارک آندره تراشتگن - Marc-André Ter Stegen
Xبستن
...
تراشتگن در تمرینات آلمان
کد خبر : 79529  |   زمان ارسال : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
تراشتگن از تصمیم کادر فنی ناراحت و نا امید شده است !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو ، آلمان نامزد اصلی قهرمانی جام جهانی روسیه میخواهد بار دیگر از عنوان قهرمانی دوره قبلی خود دفاع کند. قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم کار بسیار دشواری است و برخی نیز عنوان کرده اند که لواخیم لو 11 بازیکن منتخب خود را برای این رقابت ها نیز انتخاب کرده است. در لیست نهایی آلمان اتفاق عجیبی رخ داد و آن هم خط خوردن لروی سانه بهترین وینگر لیگ جزیره بود که در تیم منچستر سیتی نمایش های فوق العاده ای ایفا کرد.
 
تصمیم عجیب دیگر کادر فنی انتخاب مانوئل نویر به عنوان سنگربان اول تیم بود سنگربانی که تمام فصل را به علت مصدومیت از دست داده بود و چند روزی است که شرایط بازی را پیدا کرده است. در طرف مقابل تراشتگن در لباس بارسلونا بازی های بی شماری در این فصل انجام داد و عملکرد شگفت انگیزی داشت و باتوجه به شرایط مانوئل نویر همه بر این باور بودند که تراشتگن شماره یک تیم ملی آلمان باشد.
 
یواخیم لو سرمربی آلمان شخصا عنوان کرد که مانوئل نویر انتخاب اول آن ها برای جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود. بعد از اینکه تراشتگن از تصمیم لوو با خبر شده بود در تمرینات ناراحت بود تا به اینجا یواخیم لو تصمیم های عجیبی گرفته اکثرا اعتقاد دارند که در مورد تراشتگن بی عدالتی صورت گرفته و او شایسته سنگربان شماره یک تیم ملی آلمان بوده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امپراطور مسی
امپراطور مسی (شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷)
۴۹ ۲
نویر توجام جهانی میخوررررش حسابی،حالا ببینید...
بازیکنی که یه فصل مصدوم باشه بعید میدونم تو رقابتی سنگین مثل جامجهانی جواب بده
یاسین
یاسین (شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷)
۳۲ ۵
مسی قهرمان بشه فعلا بقیش مهم نیست...
بارسا جان جانان
بارسا جان جانان (شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷)
۱۰ ۱
اصلا از این نویر خوشم نمیاد....تو جام جهانی هم تو مراحل حذفی باعث نابودی آلمان میشه ....نویر خیلی مغرور هستش و فک میکنه اگه نباشه تیم آلمان حتی از گروهش هم بالا نمیاد....در رابطه با بایرن نبودش خیلی به تیم ضرر زد ولی آلمان دروازبان ذخیرش تراشتگن هستش نه اولرایش ...
آخرین نظرات مطالب دیگر