داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
5

حمله نهایی بارسلونا برای لنگلت (عکس)

کلمنت لنگلت - Clement Lenglet
Xبستن
...
کلمنت لنگلت
کد خبر : 79537  |   زمان ارسال : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
آخرین اقدام ها برای جذب مدافع فرانسوی

اختصاصی بارسانیوز – روزنامه موندو دیپورتیوو امروز با روی جلد بردن کلمنت لنگلت از ملاقات انتهای هفته باشگاه بارسلونا با نمایندگان لنگلت جهت توضیح برنامه والورده و نقش لنگلت در تیم او خبر داد که بارسلونا قصد دارد با پرداخت بند آزاد سازی 35 میلیون یورویی، تیم خود را تقویت کند.

 

طبق گزارش، ورمالن علی رغم کسب رضایت والورده در فصل سپری شده بابت مصدومیت های پی در پی قابل اعتماد نیست و والورده به یری مینا نیز اعتقاد ندارد و کلمنت لنگلت باتوجه به بند آزادسازی خود به صرفه ترین گزینه جهت تقویت قلب خط دفاع می باشد.

 

لنگلت که هفته گذشته با متوقف کردن تعطیلات خود در جلسه ای با پابلو ماچین سرمربی جدید سویا حاضر شد تا از برنامه او و نقش خود در تیم مطلع گردد، از این باشگاه برای تصمیم گیری تا انتهای ماه جاری میلادی فرصت خواست تا پای صحبت بارسلونا نیز بنشیند که باتوجه به تمدید اومتیتی، تضمینی برایش جهت حضور در ترکیب اصلی وجود ندارد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لیونل آندرس مسی
لیونل آندرس مسی (شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷)
۲۸ ۱۷
نمی دونم چرا حس خوبی به این خرید(لنگلت)ندارم!!!
آخرین نظرات مطالب دیگر