داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

منچستر یونایتد ۰ ۳ بارسلونا
پایان : صعود بارسلونا به نیمه نهایی !
1

کلایورت : شکی ندارم که مسی بهترین بازیکن جهان است !

لئو مسی - Leo meesi
Xبستن
...
مسی و کلایورت
کد خبر : 79566  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
تاسف میخورم که نتوانستم در کنار مسی بازی کنم !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش as ، پاتریک کلایورت اسطوره هلندی باشگاه بارسلونا بار دیگر عملکرد مسی را ستایش کرد. پاتریک کلایورت در صحبت های خود عنوان کرده که آرزو داشته در دوره مسی باشد تا بتواند کنار این فوق ستاره بازی کند.

 

لئو مسی

وقتی مسی نوجوان بود آوازه اش به گوش ما میرسید. زمانی که در بارسلونا بودم یک بازیکن با توانایی های عجیب در تیم جوانان حضور دارد ک باشگاه باید مراقبش باشد. با تماشای نمایش آن ها متوجه میشدید که مسی با بقیه فرق دارد و مایه تاسف است که نتوانستم با او بازی کنم. اگر من در کنار لئو بازی میکردم بازیکن بهتری بودم و گل های بیشتری نیز به ثمر می رساندم.

 

وابستگی آرژانتین به لئو مسی

لئو مسی در بارسلونا و آرژانتین بازیکن مهمی است. به نظر من مسی % 50 قدرت آرژانتین است اما آن گونه نیست که تیم کاملا به مسی وابسته باشد اما اگر مسی در روز خوبش باشد میتواند کار های فوق العاده ای انجام دهد. مسی نیز همانند سایر بازیکنان یک انسان است و ممکن است در یک روز روی فرم خوب خودش نباشد و این مسئله میتواند کار آرژانتین را سخت و پیچیده کند. وقتی مسی غایب بود آرژانتین برای صعود به جام جهانی با مشکل مواجه شده بود شکی ندارم که مسی بهترین در دنیا است.

 

 
توپ طلا


 مسی بهترین است ، لئو و کریس رونالدو با فاصله بهترین های جهان هستند. محمد صلاح نیز بازیکن بزرگی است اما برای فتح توپ طلا باید هنوز صبر کند. مسی بازیکنی است که به تنهایی میتواند نتیجه بازی را تغییر دهد او در بارسلونا و آرژانتین آن را نشان داده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر